- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vartanus
őstag
válasz
kontrobi #306 üzenetére
Én mindent letiltottam(kivéve Play-szolgáltatások,Play áruház és Play játékok)igy alig foglalnak helyet és egy esetleges OTA frissitést sem vág haza,hogy nincs meg pár app.Nálam előző teló 16gigás volt és fura hogy most itt mindenfélét machinálni kell és úgy is kevés.
Jeni:
Még 16Gigával sem lenne konkurencia a Honor 6-nak a 4X. A 4X phablet kategóriában indul,mig a 6 nem,ezen kivül a 6 erősebb hardvert kapott,FHD kijelzővel,+1Gb ram 4X-hez képest,meg van még pár extrája ami 4X-nek nincs meg(NFC,infra,stb)
-
Vartanus
őstag
válasz
kontrobi #303 üzenetére
Arra kíváncsi lennék,mit értenek 1Gb-os Loli rendszeren,mikor tudjuk a KK is 4,3Gb-ot emészt fel.
Ha 16Gb nincs is,de valóban lenne olyan 5,8Gb felhasználható tárhely(foggalmam sincs ez Legenddnek hogy jött ki a tesztben)azzal már ki lennék békülve.Egyébként nálad hogy áll a tárhely,neked nincs olyan aggodalmad mint nekem,hogy pár hónap után betelhet?
-
Vartanus
őstag
-
Zitababus
csendes tag
válasz
kontrobi #193 üzenetére
Az a helyzet, hogy én megszoktam, hogy otthon hazaérek töltőre rakom, aztán amikor dolgozom bent munkahelyen is. Utazást kibírja. Esküvőt elég jól bírta, mondjuk vezetés közben is van autóstöltőm.
Illetve van egy 6000-es bankom, amit épp javítanak, remélem meg tudják csinálni.
Néztem bele amúgy nagyobb aksit, de nem lehet kapni kint sem. Vagy csak én nem találtam? -
KTU
addikt
válasz
kontrobi #103 üzenetére
Munkához lenne,
és jó pár alkalmazást használok amihez szükség lenne a külső SD-re mentés lehetőségére.
Mostani 32GB-os kártyámból, több mint 50%-ot használok.Kérem
pl. ha valaki kipróbálná hogy a Better Camera tud-e menteni külső SD-re.
KöszönömÖrülök hogy neked így jó,
de mások vagyunk és a felhasználási szokásaink is mások.A Better Camera teljes verzió most 244Ft [link]
-
madrac
senior tag
Ezekszerint kamu a 16 órás videó lejátszás 1 feltöltéssel.
GPS jel elvesztési problémát senki se tesztelte esetleg ebben az időben amiről Izessajt írt?
Azért jó lenne tudni hogy milyen programmal jelentkezz a probléma és más programokat is megnézni, főleg a gps teszt progikat... -
madrac
senior tag
Az nem baj ha a külső hangszórón kevés a magas, viszont ha jól tévedek, akkor az elhelyezése miatt sokkal jobban hallható zsebben is, illetve amikor levan rakva valahova, mert nem a hátuljára került a hangszóró mint más telefonoknál.
4mp alatt fixált net nélkül?! Elképzelhető hogy benne maradtak akkor az előző a-gps adatok ami segítette, mert ez azért túl jónak tűnik
A beszéd hangminőség is elég nagy mumusom, mert még évekkel ezelőtt vettem egy Sonyericsson Live with walkman-t, amit ezért kellett visszavinnem, illetve később eladnom, mert olyan mély beszédhangja volt hogy alig lehetett érteni a másik felet. Ez számomra elfogadhatatlan. Úgy látszik másnak ez nem olyan gond..
Nincs tapasztalatom konkrétan ezzel a telóval, de tényleg úgy működik, hogyha az akku sosem volt előtte használva, akkor csak pár lemerítés/feltöltés után éri el a teljes kapacitását.
Köszönöm, hogy megnézted ezeket!
-
madrac
senior tag
Köszönjünk a beszámolót!
Kilehetne majd térni a többi lényeges dologra is. Hívás hang minőség (hangszóró, mikrofon), gps fixálási idő internet nélkül, pontossága, hangszóró minősége, különös tekintettel az egyedi elhelyezésére.
Maga a kijelzőn lévő fólia gyűjti az ujjlenyomatokat? Volt olyan telóm aminek a kijelzőjén nem volt zsírtaszító réteg, ezért egyfolytában televolt vele, elég rossz...
Az akku teljesítményt mindenhol dícsérték ahol csak olvastam a készülékről..(#63) bioengin: Thl-t hagyjuk, én őket is a másodvonalba sorolnám. Nekem is volt, ráadásul W8, ami nagy favorit volt akkoriban. Dettó ugyanígy jártam vele én is. Érdekes módon más készülékében elég elfogadható volt a gps, csak az enyémben nem... mondjuk a többiekében se volt valami gyors az első fixálást illetően (1.5 perc kb). Ez még 6589 mtk volt asszem.
-
schulzz
tag
Hát igen, elhiszem, hogy bosszantó lehetett, de csütörtök óta ezt csinálja és más telóknál meg nem csinálja ezt ugyan ennél a szolgáltatónál plusz csütörtökön pesten kezdte a jel eldobálást, ma meg vasárnap van és itt a balaton mellett is ezt csinálja. Ebből azt gondolom, hogy nem torony karbantartás van. én mindíg ráb@**ok a telefonokkal
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Óvodások homokozója
- A nagy Szóda, Szódakészítés topic - legyen egy kis fröccs is! :-)
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Revolut
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vezetékes FEJhallgatók
- 3D nyomtatás
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
- T Phone Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Épített KomPhone R5 4500 16GB RAM 240GB SSD RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U758 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged