Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    válasz trane08 #14383 üzenetére

    Gyerekek!
    Ne szapuljuk már a CM9, CMX teljesítményét! Az adottságokhoz képest nagyon is rendben van a rendszer sebessége, ha valaki veszi a fáradtságot az értelmes beállításhoz.

    A pletykák miatt tegnap délben feltoltam Quarx 0802-es ROM-ját és beállítottam a v6 sc értékeket. A szabad memóriám most 140-200 MB 97 telepített programmal. A processzort 1450 MHz-re állítottam BosstedAss govenor mellett. A sebességen nem sok változást látok a CM9 és CMX között.
    Egy picit talán folyamatosabb és gyorsabb a menü animálása, ami pár percenként elgondolkodik 1-2 másodpercre.
    Pontbuzik kedvéért lefuttattam az Antutu tesztjét is. 2820 pontot kaptam a végén.
    Szerintem mindennapi használatra alkalmas. Az mind az 5 rádió működik benne hibátlanul és az összes telepített program elindul rajta. Ami meglepett, hogy a memóriakezelése drasztikusan jobb lett. Mind a 97 programot elindítottam egyesével a Google alkalmazásai után és semmi fagyást nem tapasztaltam. Picit belassult a 3-4. alkalmazás indítása körül, de tisztességesen végigküzdötte azt a félórát :D

    Dehogy legyen negatív is. Egyedül az asztal beállításait hiányoltam, hogy a 7 képernyőből 5-öt kilőjek vele, de ez sem várat sokáig magára szerintem.

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

Új hozzászólás Aktív témák