Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #63534592 #93 üzenetére

    Hát, nem :D Nincs szifonom, mert nem szeretem a rendszerét, meg marha drága. És igényesen hallgatok zenét, a gyűjteményem nagy része bizony flac (még akkor is, ha amúgy vakteszten a legtöbb ember nem tudná megmondani a különbséget a veszteséges és veszteség mentes közt, valószínűleg én sem, nem próbáltam), és van itthoni zenehallgatásra elég nem éppen olcsó rendszerem.

    De utazás közben a buszon, metrón, forgalmas utcán, repülőn nem érdekel annyira a minőség, mert a finom részleteket úgysem hallja az ember, a háttérzaj sajnos nagyobb annál. Ha pedig ezt figyelembe veszem, akkor legalább legyen kényelmes, amire a vezeték nélküli teljesen jó.
    Volt egyébként 300+ ezres hordozható zenelejátszóm is, meg hozzá 100+ ezres füles, és imádtam is őket, de az is csak csendes környezetben jön ki, hogy mennyire jó, utcán nem.

  • .DLL

    veterán

    válasz #63534592 #93 üzenetére

    Ezt nem épp a legjobb embernek írtad :D Sheratan kissé aktív a Hifi, DAC, és fejhallgatós topikokban már elég rég óta, szóval jót mosolyogtam. :))
    A jack elhagyása egyébként nem feltétlenül a hangminőség szempontjából gáz, mert vannak olyan mobilok, amik Jack kimeneten nagyon harmatos minőséget tudnak csak, de USB DAC segítségével azookból is lehet jó lejátszót faragni, persze az +1 eszköz, plusz macera... ez az egyik.
    A másik, hogy az a szerencslten 1db USB csatlakozó szét fog menni 1-1,5 éven belül, ha valaki sokat használja ezeket.

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák