Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ilsyde

    őstag

    válasz vamzi #229 üzenetére

    Pont a csille zavar a legjobban. Kiepitettel egy vasutat a szervereden de nem tudjuk hasznalni mert bugos az egesz :(((
    Tegnap egyjatekosban kiserleteztem orakon keresztul olyan csillerendszerrel ami teljesen automatizalt. Alapbol ugyebar csak ugy mozog a csille ha elotte meglokod es alig marad momentuma tehat hamar leall. Masik lehetoseg hogy dobsz bele egy kalyhat es megeteted szennel de az is eleg lassu meg ki is fogy.
    Ugyhogy youtubeon neztem booster-rendszereket amik ugy felgyorsitjak a csillet hogy az eleri a maximum sebesseget es utana csak nehol kell elhelyezni egy-egy ilyen boostert hogy veletlenul se alljon le (siman felkapaszodik a hegyekre is :C).

    Amin tegnap munkalkodtam az egy olyan zart automata rendszer ami a kenyelemre megy ra. Raallsz a platformra, automatikusan jon egy csille, megvarja hogy beszallj, ha meg beszalltal akkor automatikusan elindul veled. A vegallomasnal pedig magatol lelassul es megall, ha kiszallsz akkor visszaviszi a csillet a rendszer elejere tehat ujra beszallhatsz. Ezzel csak az a problema hogy idealis esetben a kiindulopont es a vegpont nincs egymashoz kozel, tehat a csille ujrahasznositasa nem lenne kifizetodo. Ezen a reszen meg gondolkodnom kell de jo lenne az uj patch utan megcsinalni ezt az automata rendszer a szervereden is. Nem annyira bonyolult mint ahogy hangzik (meg kinez).
    Eddig nyilvan csak egyjatekosban mukodik, Silentnek mar feltoltottem a vilagot hogy megnezze mukodes kozben. Nem kell hozza sokminden csak otletesseg, 5 csille (ebbol 4 a booster resze :DDD) es egy adag redstone por meg erzekelolemez. Hihetetlen ez a jatek, meg arra is gondolt a keszito hogy a fa es a ko erzekelo mashogy mukodjon es lehessen sint valtani. Azt hittem ismerem a Minecraftot de most jovok ra hogy mennyire osszetett dolgokat lehet benne produkalni.

    (gyakrabban kell hozzaszolnom, kulonben ilyen szovegfalakat produkalok :DD)

Új hozzászólás Aktív témák