Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz .Szaki. #35 üzenetére

    Sztem látták ezt előre. Azért akarják a Mate, P szériát is eladni a Honor után. Vagyis voltak ilyen hírek is.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Aryon87

    félisten

    válasz .Szaki. #38 üzenetére

    ;]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • k-adi

    nagyúr

    válasz .Szaki. #38 üzenetére

    mivel még rendes P50 concept art és megjelenési dátum sincs, nincs miről írni ezért belefér, offoljunk kicsit: ;] ;]

    szóóóval ja.. amúgy ez nettó hülyeség ha csak picit is belegondolsz :D mármint ha valamivel többet tud ("kugli fícsőrz") akkor miért lenne jobb a "mentes" változat, drágábban? :) (p30 vs. p40 esetén először felmerülvén például)
    főleg mikor már lassan tényleg elérkezünk abba a korba amikor a hardver csúcs és szinte csak a szoftveres extrákkal lehet kitűnni a konkurencia mellől :B :B

    amennyit terhel a gms- azt már bőven bírja rammal az új modellek, egyedül az akku fogyás lehet érv, de az se állja meg sokszor a helyét (meg a "kémkedés", dehát hms esetén is van, szóval ezt hagyjuk is)

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz .Szaki. #38 üzenetére

    Az hagyján. Mindenhol nyomják, hogy mennyire király a HMS, meg semmi szükség GMS-re.
    Múltkor benéztem a P40 Pro topikba és oldalakon keresztül arról ment a diskurzus, hogy kinek melyik app nem megy, meg mit hogyan lehet felmókolni a telóra. Ha egyáltalán lehet.
    Szóval tényleg nagy királyság a HMS...

    [ Szerkesztve ]

  • Fall-N

    veterán

    válasz .Szaki. #49 üzenetére

    Én sem értem mire gondol a "költő".

    Írtátok, hogy ők szívnak a HMS-sel és az egész topik a probléma megoldásról szól, hogy nem működnek az alkalmazások. Erre visszakérdez, hogy nekünk van problémánk? MegaLOL. Nincs mert GMS miatt minden megvan a Playen, alternatív beszerzési forrás ugyanúgy játszik. ;)

    Topik ON:

    Én - régebben is írtam - szerettem a Huaweit, legutóbbi vásárlásnál is kishíján azt vettem (P Smart Z), de a Redmi Note 7 jobb árban volt, meg akkor kezdődött az USA mizéria, így letettem róla. (Meg így utólag nézve a MIUI jobb az EMUI-nál.) Igenis hiányzik még egy erős gyártó az Apple és a Samsung mellé, de így GMS nélkül köszönjük nem kell. Sajnos nem úgy fest, hogy mostanában meg fog ez oldódni, sőt inkább rosszabb lesz. Így hát az a P50 is jelenleg egy render és lehet az is marad itt Európában.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz .Szaki. #51 üzenetére

    nekem a mostani P9 előtt WP-s lumia-m volt és totál jó volt, csak meghalt az OS idővel.. de ennek ellenére én nem javasolnám egy újabb OS behozását (WP helyére?) csak jobban töredezne a piac, lehetne arra is portolni stb... legyen droid, de azon legalább fusson jól.

  • GreenGoblin

    tag

    válasz .Szaki. #38 üzenetére

    Mondjuk azon el kéne gondolkozni mielőtt ilyet írsz, hogy miért reagálnak úgy. Eláruljam? Mert mindig valaki benyomja hogy GMS nélkül kuka az egész. Nézd csak meg itt is az első hsz-t. Mondhatnánk rá, hogy flame keltő is. És minden HMS-es topikban így kezdődik.

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #67 üzenetére

    Akkor félreértetted, nem a véleménynyivánítás szabadságát ellenzem,hanem a módját. És nyilván csak akinek az inge, az vegye magára.Azt a módot, ahogy egyébként pl ebben a hsz edben is szép lassan eljutsz az 'egyesektől' a 'mindenki' ig, akik ráadásul még nyálzanak is.😃
    Egyébként meg, simán csúsztatás topikokat, csoportokat degradálni az alapján, mintha tömegével lennének olyan állíttlagos személyek, akik hol hms fanok, hol nyálcsorgatva édesanyjukat eladnák egy kis gms ért. Biztos van(??) ilyen is. Mint mindenféle ember. De mint több huawei topik, csoport tagja, gms topik létrehozója, én ezeket nem tapasztalom ennyire meghatározó módon, mint ahogy próbáljátok beállítani és a végén már azt SUGALLVA, hogy ezek mind ilyenek ám ott. Én max azt tapasztalom, ami bosszant, hogy ama, általam hms szektásoknak titulált felebarátaim közül PÁRAN, a térítő tevékenységük során, vélhetően önnön igazolásuk (többféle eredővel) miatt, félretájékoztatják azokat, akik éppen informálódni akarnak: a minden megy hittételüket kántálva. Ami így szintén erős csúsztatás és szubjektív alapú.
    Csakhogy itt sokan nem telefonokról mondják ugye el.a véleményüket, hanem azok használóiról, aztán továbbvive a dolgot ami a legbossszantóbb azok topikjairól pl, ahol TÖMEGES trollkodás,meg nyálcsorgatás van.Mert ott amúgy mindenki szeriint hms en minden is megy. Biztos én vagyok a kivétel ott aki erősíti a szabályt. Nem!

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #69 üzenetére

    Tényleg nem érdemi a vita, ebben egyetértek. Azzal nem, hogy bedobták az egyik topikunkba, hogy jöjjenek a katonák. Én is bedobtam egyik helyre az imént, aki olvassa és nem érzi ki belőle a szarkazmust esetleg, az magára vessen.Csak azt gondolom, ha már a "hátunk mögött" emlegetnek minket, főleg mint tömeges trollkodókat, akkor adjuk meg magunknak a viszontválasz lehetőségét. Lehetőleg kultúráltan, nem lemenni kutyába.
    Megmondom őszintén, én ahhoz túl lusta vagyok, hogy szépen kivessézem pontról pontra lereagálva amiket írtál. Őszintén mondom, elismeréssel adózom a te "munkádnak" irányomban :) Komolyan! Lehet kicsit "érzékenyültem" az eddigi hsz ek miatt a témában és azért "vádoltalak meg téged az általánosítással. Ok, lehet úgyis értelmezni az egyesektől a mindenkiiig eljutást, Tényleg szőrszálhasogatás lenne ha most azt írnám, meg a szólássszabadságod megsértése, hogy viszont akikre IGAZÁN vonatkozott az első felszólalásom, azok a saját megerősítésüket látják a mindenki szóval, ezért nem túl szerencsés szélsőséges általánosítókat akaratlanul is megerősíteni:) De tényleg hagyjuk, kiég az agyam :)
    A lényeg szerintem abban van, hogy mi ketten folytatunk itt diskurzust, kvázi vitát, holott én pont nem neked szántam a leírtakat, olvasva a hsz eid. Azért nem valamelyik általánosító,degradáló üzenetre írtam a hsz em válaszként, mert több is van.Ezért írtam az inggel kapcsolatos dolgot. Ha lenne olyan, hogy objektív kívülálló és megkérdeznénk, nem hiszem, hogy más lenne a véleménye, mint hogy jó pár hsz és az azokra adott reakciók elég negatív megítélést közvetítenek felénk, akiknek hms huawei készülékei vannak. És ez a hangulat - attól függetlenül, hogy vannak normális (ami nem azt jelenti hogy csak a normális aki velem egyetért!!) hsz ek is természetesen. De pont azért írtam le amit írtam, mert ugyanezt a hangulatot tapasztalom fb-on is pl a magyar android csoportban. Elég egy (rossz helyre feltett) segítségkérés huawei telefonra hms-gms ügyben és már jön is sárdobálás, gúnyolódás, fikázás.
    Azt meg nem akarom többször leírni, hogy ez a jelenség, amit állíttok, miszerint a hms hívő utána gms ért ácsingózik, mondhatni nem létezik. De hogy ekkora jellentősséggel bizonyosan nem, amekkorát tulajdoníttok neki, az száz! Ez csak valami ideológiai alap arra, hogy miért is lehet topikokat leszólni.
    De megint ezeket neked írom holott a fő címzettje nem te vagy.
    Amúgy nem is azt mndtam, hogy akár a fenti, nekem nem tetsző véleményeket ki kell moderálni. Egyszerűen csak leírtam róla a véleményem. És amikor az eelsőben a vélemyénnyilvánításra legyél önmagad stb re céloztam, azzal tényleg csak annyit akartam mondani, hogy egyébként miért ne adnánk meg a lehetőséget a hms telefonosoknak is a diskurzusra egymással gms ügyben. Mert az nem érv ez ellen, hogy az csak a hms hívők belső titkos susmogása és kifelé amúgy a hms mindenhatóságát hirdetik. De a topikjaikban gms szeánszokat ülnek.Nem is neked szólt...
    Köszönöm az ajánlást, részemről tárgytalan egyelőre a telefonváltás, akit érdekel, meg megfogadja.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #75 üzenetére

    Részemről az öröm, szintén 😃 :R

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #182 üzenetére

    Az utolsót neked szántam, csak írás közben kiléptetett mobiladatra váltás miatt

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #189 üzenetére

    Rendben, csak az én szövegem volt, hogy azok a legendás alakok (a hms fanok, térítők, akik titokban gms-ért vuduznak) nem léteznek :) Gondoltam, erre reflektáltál, de akkor ezek szerint nem.
    A mobilpiaci visszaesés tény, ezen nincs mit szépíteni. Értesítették a beszállítóikat, hogy 60% -al kevesebb lesz a megrendelésük. Az 5G hálózatból is szorítják ki őket rendesen. De azért az edddigi részesedésüket mindkét területen elbagattelizálni ugyanúgy felesleges, ahogy megkérdőjelezni a visszaesést is. Nyilván a rövid ideig tartó elsőségük a mobilpiacon az eladott db számra vonatkozott főként, amiben benne voltak a középkategóriás (alsó-felső) telefonok is, amelyek népszerűek, de ugyanez a népszerűség elmondható a felső kategóriás telefonjaikra is. Még ha mondjuk google szolgáltatás valamilyen okból megmaradt volna, "csak" a többi szankció sújtaná őket, akkor is elég lehetetlen helyzetben lennének, hiszen azok a nem amerikai gyártóknak is tilos a kereskedés velük, aki amerikai liszenszű terméket gyártanak. De így hardveresen és szoftveresen a mobil üzletágukra nézve ez katasztrófa.
    Az 5G "tényeket" ahogy láthattad, kicsit módosítottam. De egyébként semmi jelentősége nincs, csak az objektivitás kedvéért tettem. A lényeg, hogy a mobilpiachoz hasonlóan a hálózatépítésben is bukdácsolni fognak a nyugati piacokon a tiltások miatt. Kanada, Ausztrália, Japán és az Egyesült Királyság is az amerikaiakhoz hasonlóan teljes mértékben nemkívánatosnak minősítették őket. Amerikában eddig a Nokia volt a nyerő, de már az előtt, hogy a Samsung kapta meg az amerikai 5G piacot, elkezdtek visszaesni.
    Hogy mi lesz a sorsuk, az majd kiderül.
    Csak azért írtam korábban, hogy nem értem, minek odáig eljutni, hogy valaki a huaweit védje körömszakadtáig, a másik fél pedig azt próbálja bebizonyítani minden lehetséges eszközzel, hogy a huawei nemcsak napjainkban, hanem korábban sem volt túlságosan meghatározó tényező. Nem teljesen mindegy bárkinek is, hogy van aki ragaszkodik a márkához, ezért próbál márkahű maradni és esetleg úgy gondolja, hogy jól is teszi, mert neki jó úgy ahogy van? Hogy tényleg így van e vagy hazudik kicsit magának, nem tudjuk kívülről eldönteni. Tudom, most jön az, ok, mindenki azt használ amit akar, de legalább ne terjessze a "hülyeségeit". Azért ismételgettem sokszor hogy nem léteznek ezek, mert ez a legenda lett az alapja annak, hogy fel kell lépni a huaweit használók ellen. Nyilván ha valakit b--gatnak, hogy miért használod azt a sz--rt, védekezni fog, de attól még nem lehet rá ujjal mutogatni, hogy na megmondtam itt egy hms térítő. És ez az említett ideológiai alap elégnek látszik arra, hogy kialakuljon egy ilyen idióta ovódás adok kapok..Te huaweies vagy, te samsungos vagy te iphone-os vagy te xiaomis vagy... eddig is létező egymásnak feszülések mintájára. MINEK???? És eljutunk odáig a bizonyításban, hogy kinek mekkor a bevétele, mlyen a piaci részesedése..Nonszensz...

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #191 üzenetére

    Az a helyzet, hogy megírtam egy szintén hosszú választ, de elszállt. Hiába, nem tudom magam rávenni, hogy mielőtt a küldésre nyomok, csináljak egy másolást, mert állandóan, amíg írok laptopról, kilépked közben. Én már ezt nem fogom rekonstruálni, de lehet a sors keze, nem is kell :)

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #193 üzenetére

    :))

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák