Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz illjo #66 üzenetére

    Hajjaj..Ezek szerint számodra a szólásszabadság, a "mindenki legyen önmaga" és a píszi világ azt jelenti, hogy mindenki leírhatja a véleményét, aki veled egyetért. Én úgy tudom ezt máshogy hívják, de mindegy is. Ennyit a PC-ről.

    Ha vallod ezeket az elveket, akkor nincs más dolgod, mint elfogadni, hogy másnak meg más véleménye van és az nem feltétlen egyezik a tiéddel. Esetleg lehet vitázni. Egy fórum pedig bizony erről szól.

    Arról nem is beszélve, hogy ha nem akartad volna leírni ezt a litániát, hanem szimplán értelmezed a hozzászólásokat, akkor senkitől sem láttál fröcsögést, lenézést, semmit. Senki sem mondta azt, hogy X-Y hülye lenne, csak mert HMS-t használ. Sőt, én is és ahogy néztem mások is tiszteletüket fejezték ki HMS-es kollégák felé, akik kultúráltan, korrekten nyilatkoztak.

    Pusztán arra lett rámutatva, hogy kicsit képmutató egyesek részéről minden topicban leírni a HMS kiválóságait (amiben persze mindig szerepel vagy a "pár óra", vagy az "utánajárás", vagy a "csak", "de" és egyéb szavak/kifejezések) miközben amint megjelenik egy GMS-es Honor, akkor azonnal nyálcsorgatva megy mindenki oda, hogy "megvan a következő telefonom". Igen illjo, ezek pontosan ugyanazok az emberek voltak, akik minden más topicban meg küldik el agresszíven az anyjukba azokat, akik azt mondják, hogy lehetséges, hogy talán, esetleg mégiscsak némi kompromisszummal jár a HMS.

    Ilyen egyszerű a sztori.

Új hozzászólás Aktív témák