Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz illjo #68 üzenetére

    "Azt a módot, ahogy egyébként pl ebben a hsz edben is szép lassan eljutsz az 'egyesektől' a 'mindenki' ig, akik ráadásul még nyálzanak is.😃"

    Akkor vegyük át a mondatot még egyszer: "Pusztán arra lett rámutatva, hogy kicsit képmutató egyesek részéről minden topicban leírni a HMS kiválóságait (amiben persze mindig szerepel vagy a "pár óra", vagy az "utánajárás", vagy a "csak", "de" és egyéb szavak/kifejezések) miközben amint megjelenik egy GMS-es Honor, akkor azonnal nyálcsorgatva megy mindenki oda, hogy "megvan a következő telefonom"."

    Szerintem elég nyilvánvaló, hogyha egy bekezdést veszünk, akkor annak a tartalma, az abban foglaltakra vonatkozik. Tehát a "mindenki" szó azokra vonatkozik, akik a mondat elején az "egyesek" voltak. Azok közül az emberek közül, akikre egyesekként hivatkoztam, mindenki. Ez így is van. Mi sem bizonyítja jobban azt, hogy igazam van, hogy itt néhány hsz meg sem született volna, ha az egyik tag - aki speciel jócskán az egyesek közé tartozik ezzel generálva kicsit sem érdemi vitákat - nem dobja be ezt a topicot egy Huawei topicba, azt gondolva, hogy ezzel majd mozgósítja a katonákat és itt majd mindenki jól el lesz küldve a sunyiba.

    "...a végén már azt SUGALLVA, hogy ezek mind ilyenek ám ott."

    Nem sugalltam ilyet, elhatárolódom az általánosítástól és kijelentem, hogy biztosan nem "mind ilyenek ám ott".

    "Akkor félreértetted, nem a véleménynyivánítás szabadságát ellenzem,hanem a módját."

    A véleménynyilvánítás minőségének megítélése abszolút szubjektív a fórumozók részéről. Az a kérdés, hogy kinek hol van az ingerküszöbe. Hogy mi vállalható és mi nem, azt a Moderátorok döntik el. Addig amíg nincs hsz törlés és figyelmeztetés, addig az egy legitim és megfelelő megfogalmazású vélemény.

    "Egyébként meg, simán csúsztatás topikokat, csoportokat degradálni az alapján, mintha tömegével lennének olyan állíttlagos személyek, akik hol hms fanok, hol nyálcsorgatva édesanyjukat eladnák egy kis gms ért."

    Ismételten el kell határolódnom, egyetlen egy topicot sem degradáltam és nem állítottam olyat, hogy en bloc egy komplett topic összes tagja ilyen lenne. Olyat meg pláne nem írtam, hogy az édesanyjukat eladnák egy kis GMS-ért. Ne ferdítsünk, ne csúsztasunk. Az kétségtelenül szembetűnő, hogy hány helyen írják azt, hogy a HMS kompromisszummentes, majd a topicokban látszik, hogy mennyi b@szakodás van valójában. Szóval persze, lehet kötözködni, meg lehet itt keresgélni a hibákat az írásaimban, a tény az, hogy bizonyíthatóan van egy olyan réteg, aki képmutató volt, ez szóvá lett téve, aki pedig kulturáltan nyilvánított véleményt, azt tisztelet övezte. Nem is próbálja kiforgatni a szavaimat egyik sem. Én pusztán csak a korrektségre törekszem.

    De egyébként ha már mindenáron szeretnél megcáfolni, akkor megkönnyítem neked ezt a dolgot és akkor ezzel legalább lezárhatjuk ezt az értelmetlen vádaskodást. Találtam érvet a GMS-es Honor mellett olyanoknak, akik elégedettek a HMS-es Huawei-jel! Hiába kerül ugyanannyiba a HMS-es Huawei, mint a GMS-es Honor (aminek létezése egyelőre talán még nem is bizonyított, ebben most nem vagyok biztos), a Honor a GMS megléte miatt feltehetően jóval komolyabb értéktartással fog bírni, mint a Huawei, ennek ellenére minden a Huawei-ben kellemes tulajdonság megtalálható lesz benne. Max a felhasználók nem fogják használni rajta a Google-hoz köthető dolgokat. Tessék. Elég lett volna ennyit írnod, megoldottam a vitát helyetted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák