Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz .Szaki. #69 üzenetére

    Tényleg nem érdemi a vita, ebben egyetértek. Azzal nem, hogy bedobták az egyik topikunkba, hogy jöjjenek a katonák. Én is bedobtam egyik helyre az imént, aki olvassa és nem érzi ki belőle a szarkazmust esetleg, az magára vessen.Csak azt gondolom, ha már a "hátunk mögött" emlegetnek minket, főleg mint tömeges trollkodókat, akkor adjuk meg magunknak a viszontválasz lehetőségét. Lehetőleg kultúráltan, nem lemenni kutyába.
    Megmondom őszintén, én ahhoz túl lusta vagyok, hogy szépen kivessézem pontról pontra lereagálva amiket írtál. Őszintén mondom, elismeréssel adózom a te "munkádnak" irányomban :) Komolyan! Lehet kicsit "érzékenyültem" az eddigi hsz ek miatt a témában és azért "vádoltalak meg téged az általánosítással. Ok, lehet úgyis értelmezni az egyesektől a mindenkiiig eljutást, Tényleg szőrszálhasogatás lenne ha most azt írnám, meg a szólássszabadságod megsértése, hogy viszont akikre IGAZÁN vonatkozott az első felszólalásom, azok a saját megerősítésüket látják a mindenki szóval, ezért nem túl szerencsés szélsőséges általánosítókat akaratlanul is megerősíteni:) De tényleg hagyjuk, kiég az agyam :)
    A lényeg szerintem abban van, hogy mi ketten folytatunk itt diskurzust, kvázi vitát, holott én pont nem neked szántam a leírtakat, olvasva a hsz eid. Azért nem valamelyik általánosító,degradáló üzenetre írtam a hsz em válaszként, mert több is van.Ezért írtam az inggel kapcsolatos dolgot. Ha lenne olyan, hogy objektív kívülálló és megkérdeznénk, nem hiszem, hogy más lenne a véleménye, mint hogy jó pár hsz és az azokra adott reakciók elég negatív megítélést közvetítenek felénk, akiknek hms huawei készülékei vannak. És ez a hangulat - attól függetlenül, hogy vannak normális (ami nem azt jelenti hogy csak a normális aki velem egyetért!!) hsz ek is természetesen. De pont azért írtam le amit írtam, mert ugyanezt a hangulatot tapasztalom fb-on is pl a magyar android csoportban. Elég egy (rossz helyre feltett) segítségkérés huawei telefonra hms-gms ügyben és már jön is sárdobálás, gúnyolódás, fikázás.
    Azt meg nem akarom többször leírni, hogy ez a jelenség, amit állíttok, miszerint a hms hívő utána gms ért ácsingózik, mondhatni nem létezik. De hogy ekkora jellentősséggel bizonyosan nem, amekkorát tulajdoníttok neki, az száz! Ez csak valami ideológiai alap arra, hogy miért is lehet topikokat leszólni.
    De megint ezeket neked írom holott a fő címzettje nem te vagy.
    Amúgy nem is azt mndtam, hogy akár a fenti, nekem nem tetsző véleményeket ki kell moderálni. Egyszerűen csak leírtam róla a véleményem. És amikor az eelsőben a vélemyénnyilvánításra legyél önmagad stb re céloztam, azzal tényleg csak annyit akartam mondani, hogy egyébként miért ne adnánk meg a lehetőséget a hms telefonosoknak is a diskurzusra egymással gms ügyben. Mert az nem érv ez ellen, hogy az csak a hms hívők belső titkos susmogása és kifelé amúgy a hms mindenhatóságát hirdetik. De a topikjaikban gms szeánszokat ülnek.Nem is neked szólt...
    Köszönöm az ajánlást, részemről tárgytalan egyelőre a telefonváltás, akit érdekel, meg megfogadja.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák