Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    Sziasztok! Telefon és/vagy dap vásárlásán töröm a fejem. Azt kellene kitalálnom, hogy vegyek-e egy dapot és egy kínai telefont, vagy a v10 kiszolgálja a zenehallgatási igényemet annyira, mint egy 100-120k dap (AK100/DX50/X5)?

    Olvastam, hogy népszerű, de pár oldalt visszaolvasva nem találtam infót a hangkarakteréről. Láttam, hogy Sabre dac-os. Nem karcos a magas tartomány? Mert a Sabre nagyon érzékeny a táplálás minőségére. Sokkal több gyengén sikerült megoldást hallottam már Sabréból, mint jót. Persze otthon nekem is Sabre alapú dacom van, de asztaliban könnyebb odafigyelni a tápra.

    Hogyan oldható meg a hangerő szabályozása? Az android buta multimédia rendszerén keresztül, vagy létezik valami direkt megoldás, ami közvetlenül eléri a füleserősítőt a régi SGS-hez hasonlóan (jelenleg is hackelt az SGS-t használok zenelejátszónak).

    Milyen a kimenőimpedanciája? Az SGS-t is azért készülök leváltani, mert meguntam a 250 ohmos T70 hordozását, lecserélem egy kisimpedanciás iem-re. Az SGS kimenője 10ohm, ami kiváló a nagyimpedanciás fejhallgatókhoz, de az iemek ennél sokkal kisebbet kérnek a megfelelő dampinghoz.

    Köszönöm, ha kapok választ az ilyen idióta kérdéseimre.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák