Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz schawo #533 üzenetére

    :D Hi (előre bocsátom nem vagyok műszaki szakember ..csak vájtfülü)

    Nekem november óta van meg a (H961N) , csak a hang miatt vettem meg! (G4után) és egy FiioX3II volt mellette -- (sokak szerint szól úgy mint egy FiioX7- Ak120 stb)
    A Headfi fórumon van több 100 oldalnyi dolog róla. Nekem nagyon tetszik a hangja, auxon is.

    DAC SABRE9018KM: az ESS oldalán megtalálod a specifikációkat (AMP-t is), nagyon szépen szól!
    (nekem nem karcos..de azért ez a fülestől, és a player EQ-tól is függ..)

    AMP SABRE9602 : 600 ohmig képes dolgozni hangerő szabályozás 75 ütemben állítható (az alap androiddal szemben) ,,auto gain,, tehát ez nem nagyon tetszik, de a füles impedanciához állítja be a gaint ..10-50 illetve 50-600 ohm és kb. a kettő között egy aux mód is van.
    Egy trükkel az aux ,mód is előcsalogatható (egy extender 3,5/3,5 apa anya ) + 20 %erő
    HighGain mód 50 ohm alatti füleseknél a fentebb említett extender és egy pl. 75 ohmos impedancia növelővel.
    Itt viszont egy 35 38 ohmos füles (ATH 900x, MSR7) hatalmasan szól, és torzítás mentesen..
    (de hallgattam már HD600- at is rajta, azt is szépen hajtja..) persze ezzel arányosan az aksit is eszi :-)

    a DAC nem minden playerrel műxik (tehát olyankor a Quallcom hangja megy csak), de egy ügyes ingyenes appal (DAC fix HIFi Every where) minden.
    Én egy lejátszót használok egy ideje, a legszebben ez szól (mások szerint is..), valamint natívan lejátssza a DSF,DFF, filéket is (nem is akárhogyan) Poweramp Aplha 700 . ( minden esetre a puding próbája... iem-el nem nyilatkozom, nem szeretem őket )

    Az alábbi apróságok kellenek a High-Gain /AUX hoz:
    [link]

    http://www.ebay.com/itm/380932180092?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    :D Végül is egy univerzális ,,svájci bicska,, és nem kell még1 téglát cipelni , kompromisszumok vannak ..az USB DAC funkció hiánya, auto-gain, stb...
    a G5 ha valóban bővíthető modulos lesz, az egy érdekes történet ..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák