Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz zotyi85 #11470 üzenetére

    az a hivatalos a v30a amit letöltöttél azhivatalos gyári ics ezt tette fel msot attila is és neki jol megy , löd ki néha az aalkal mazásokat és akkro nem fog ilyet csinélni vagy alapbol álisd be hoyg ha khome -olsz akkro kilöje az alkalmazást isgy ramot sporolsz és megy a élauncher de ezek alap beálitások fejlesztöi fül azt hiszem , most őontosan nemtudom hoyg hol mivel nekem jb van rajta és jol muzsikál de ics alt tuti van még v28b-nél volt valoszinünek tartom hoyg v30a-alat is van

    gabancs
    ha a telo mitöl éledt ujra az midn az öszefoglaloban benne van midnen ami kell hozzá omapal meg lezt az usb és utáan flashtoolsal felmetn az ics kb enyit csináltunk mert auto kdz meg gyári is elakadt 4%-nál de a flashtools végig futot
    ha a térerö és mobilnet az meg ott van ahoyg hormiki is meg én is irtuk gyári vissza álitás telon belül és menni fog , ha másra is kivácsi vagy akkor kérdez és leirom hoyg hoyg lehet meghcsinálni , kivéve még az fm rádiot mert az még nem sikerült

    a kiirásodra vissza térve továbra is ajánlom mindenkinek nem csak a képeket meg linkeket és amdj én tudom mal csinélni a frissitést ha nem a sima gyári frisitövel teszed mert nem lehet pl szolgáltatosaknak (van kivétel 1-2 , de ez erösiti a szabályt) azok olvasák el szorol szora a leirást és a képeket is nézék necsak hyg ot enyi it anyi és kész volt rá példa volt akinek nem volt a dll fájl és em ment miata a flash képeket is meg a hozájuk tartozo szöveget is és a linkekröl letölteni ami otvan nem más honna akkor nem lesz baj 100%, mind a 4 modszer kell akkro menjen

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák