Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz ladapower #114 üzenetére

    A kamerát mindenképp a P30-nak ítélném. Nem azért, mert feltétlen jobb képeket készít, hanem mert van benne 3x tele, ami azért jól jöhet.

    Ezt leszámítva szerintem is jobb az S10E. Ott valahogy pont nem azokat spórolták le, ami miatt flagship egy flagship (IP68, QI, Stereo). Nekem ezek fontosak.

    Szerintem a P30/P30 Pronak egy készüléknek kéne lennie, a kettő közötti árban P30 házban és P30 Pro felszereltséggel.

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz ladapower #114 üzenetére

    Ez a több dologban gyengébb szubjektív.
    QI: jó dolog, de én csak akkor használtam, mikor a samsung hazavágta a pitével a telót(sot 6h vs 2h), pedig van töltőpad a kocsimban gyárilag. Pite elött talán 2x kapcsoltam be, mert nem volt rá szükség, hisz bírta a telefon(most jelzem készüljetek fel, pár frissítés után/új modellnél butít a samu, ezt nem én találtam ki, de tapasztaltam). Asszony Poco telefonja 4 napig bírja, az S9 2 napig, pedig a Poco-t használja többet. Minap mondta, hogy nincsen elájulva az S9-től és inkább a sziamiaut használja.
    IP68: nem fürdök és nem úszok a telóval, mosogató szivacsnak sem használom. Az LG G4-esem 5 éves, a mai napig hibátlan. Levehető hátlap, esőben is használtam. Akkor miért is akkora varázs az IP68? Ez meg ip53, nekem mindenre elég.
    Sztereo hangszóró: az utcán szaladgáló dígók jutnak eszembe, akiknek szól a telóból a dajdam....egy játékot sem töltöttem le telefonra(ha kell van xbox), videót sem 6 coll-on nézek, hanem 55-ön.
    Wifi ax: 2 megás nálunk a lakóparkban a net....elég elszomorító, de ez van. 100 éves dinamóval is jön a teljes sávszélesség.
    Jobb ujjlenyomatolvasó: pont az S10e tesztben olvastam, hogy nem....
    Sd bővithetőség: 128gb mire nem elég...jó persze ha naponta veszel fel 4k-ban 3x 30 percet, akkor kevés. 32gb-t nem tudtam telerakni(és van ebben is, csak a huawei féle hülyeség)

    One UI: erre nem írok semmit, mert csak káromkodnék......volt részem benne az S8+-ban...előnynek semmi féle képpen nem írnám.

    De hogy írjak kontrát is: gcam nem lesz p30-ra, nem jobb a kamera, de nem is rosszabb, nagyon kicsi már a különbség a felső szegmensben. 4k 60 fps....még fhd/60fps-t sem használok, mert sok mindenen nem fut le rendesen.

    S10 kontra: exynos! Ennyi. Euba jó az, csak az sd verziós lehagyja szépen. Láttam tesztet, ahol p30pro vs s10+ volt sebesség teszten, de a samu gyorsabb volt 6 másodpercel...mármint az snapis, az exy os nem lett volna az(cseszi is sokak csőrét)
    De ez mind szubjektív és tudom sokaknak sokkal jobban tetszik a samsung. Ezért színes a piac, lehet választani. De tudok sok olyan emberről, aki dobta a samsungot, én is.......

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák