Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Kunsztler #19596 üzenetére

    Szerintem gyorsan felejtsd el az lg-t :)
    Most nem azért mert ez a hox topikja, hanem mert amiket lehet olvasni lg-ről a támogatottság alapján, (én is vacilláltam vásárlás előtt melyik legyen és szerencsére utána olvastam előtte), de örülj ha az lgre kijön (már ha kijön egyáltalán) a jb 1 év múlva.
    Kameránál veri a hox, ha megnézed a jobb fölső sarokban a hajókat, láthatod.
    Böngészésben meg gondolom az üzemidő érdekel, ott is veri... Nem tudom hogy az lgre mennyi frissítés jött ki és mennyit javult azóta, de a hox egész szépen javult jb-vel, hétvége felé csinálok egy böngésző tesztet, hogy meddig bírja, ha addig vársz meglátod. Lg, Hox, és ebből vonj le durván két órát, annyinál járhat most a hox jb után, de mondom majd csinálok egy tesztet én is.
    a gsm boltban meg csak saját felelősségre vásárolj...., ráadásul, ha gsm boltban veszed, akkor ott még a magyar nyelv se garantált, csak egy kis ügyeskedés után, amúgy természetesen van benne magyar nyelv :)

    (#19599) blt.62: A sensation xe-hez nem tudok hasonlítást mutatni, de az sgs3-hoz igen, pontosabban x+-hoz, de ott a kijelzőjük ugyan az. Link

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák