- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Mobil flották
- Prohardver app (nem hivatalos)
- A karcsúság ára
- Fotók, videók mobillal
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
-
Mobilarena
HTC ONE M8
Új hozzászólás Aktív témák
-
kirkri
addikt
válasz
Al Capone #8361 üzenetére
Itt szervizelik a HTC-ket, de hogy lehet-e velük direktben kapcsolatba lépni, azt nem tudom. Egy próbát megér.
-
dejvid8
őstag
válasz
Al Capone #7820 üzenetére
Én nem úgy állok hozzá a FR-hez, hogy "jajj ne, mostmár muszáj lesz megcsinálni". Én sem mentek el semmit. Simkártyát kiveszem, hogy azok biztos ne vesszenek el, aztán minden mehet törlésre(persze képeket-videókat lementem).Jó az az érzés, mikor FR után ismét olyan a telefon, mintha most bontottam volna ki a gyári csomagolásából.
Ami kell alkalmazás vagy játék,úgy is fel fogom újra telepíteni. Jelszavakat be tudom újra írni, könyvjelzőimet is tudom hogy mik voltak. Ez a FR lényege. -
istnag
addikt
válasz
Al Capone #7818 üzenetére
Ez milyen gyakran csinál mentéseket?
Passz, én nem használom.
Mert én sehol nem találtam manuális mentést, pedig felkédszülnék egy Fr-re. Vagy mit csinálhat az ember, ha nincs root?!
Most biztos én gondolkodom hülyén, de ha az ember FR -re szánja magát, akkor az jelenti valami nincs rendben, na már most, ha komplett mentéseket raknánk vissza, akkor ugyanúgy visszatennénk azt is aami a galibát okozza. Én FR után rászánom azt a ~ 2 órát, hogy mindent újra beállítsak, letöltsek. Játékokkal meg csak olyannal játszom, mint pl Poker, ahol megmaradnak az eredményeim, így nekem ez nem szempont.
-
-
Loboda
senior tag
válasz
Al Capone #4300 üzenetére
ES File Explorer File Manager
Elindítod, a bal felső sarokba három csík, onnan az eszközök, sd-kártya elemző.
Alapból a belső tárat elemzi, de ha a felső sorba kiválasztod a külső tárat, akkor azt is átnézi. -
-
-
Flyme
senior tag
válasz
Al Capone #3846 üzenetére
Őszintén szólva nem értem mi a problémád a telefonnal attól, hogy a T-nek lett szánva. Nekem is az Expansystól van a telefonom, német T-s, full független, ahogyan a ROM is rajta (tehát nincs teledobálva szolgáltatós vackokkal), a frissítések is rögtön jönnek, ahogy egy független telefontól várható, nekem aznap megérkezett az 5.0, mikor ide fórumba kiírták sokan, szóval azon kívül, hogy "papíron" T-s a telefon semmilyen hátrányod nem származik belőle.
-
kirkri
addikt
válasz
Al Capone #3616 üzenetére
Közel sem nevezném szakmai válasznak, inkább csak okfejtésnek.
Nem jellemző manapság, hogy nagyon át lennének szabatva a szolgáltatós ROM-ok. Még a Vodás ROM-ban sincsenek olyan eget verő eltérések (pedig Vodáék régebben szerettek barkácsolni), inkább csak egy-egy saját alkalmazást tesznek bele. Érdekes, hogy például a One X készülékek Vodás ROM-jában ki van kapcsolva alapból az a nagyon hangos indítási dallam, amit a gyári független ROM-okon még manuálisan sem lehetett kikapcsolni. -
kirkri
addikt
válasz
Al Capone #3608 üzenetére
Szerintem nem lesz gond a garival.
Gondolom a T-Mobile számára legyártott a HTC egy rakás készüléket és csak kevesebbet vett át a T, ezért elnyomják az Expansys-on keresztül a készletet.
Független a készülék és a szoftvere sincs T-re szabva, a CID-ről pedig a vevők többsége azt sem tudja, hogy micsoda, így valószínűleg senki nem fog reklamálni azért, hogy CID_032 helyett T-MOB101 a készülék CID-je. -
-
KaoszTom
aktív tag
-
KaoszTom
aktív tag
válasz
Al Capone #3061 üzenetére
Én múlt héten vettem egyet a Speedshoptól, a teló osztrák T-moblieos volt, vissza is vittem. Ugyanazt árulják mint a többi sufni gsm 140 ezerért.
Így rendeltem az Expansysről egyet bazsc20ne fórumtárs segítségével 152 ezerért, és most adnak Dot View tokot is hozzá...
Szerk.: Expansysen reggel leadott rendelést másnap átveheted
-
Dr. Maci
tag
válasz
Al Capone #3059 üzenetére
Elvileg a SIM kártya miatt felismeri a nyelvet. De ha valami miatt nem működne az automatikus nyelvfelismerés, van lehetőség más módon is a magyarításra. A frissítések nálam eddig nem változtatták meg a nyelvet.
A készülék két éves hivatalos garanciát kap. Kb. 1 hét alatt kihozzák a telefont házhoz és végig követheted a csomagod útját a DHL honlapján.
Új hozzászólás Aktív témák
ma A tajvaniak legújabb zászlóshajója még fémesebb külsőt kapott, ráadásul már duál kamerával rendelkezik, és a szteró hangszóró is fejlődött.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Motoros topic
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Asztalos klub
- Kerékpárosok, bringások ide!
- OTP Bank topic
- Autós topik
- DJI topic
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Apple Retina Macbook Pro 16 - 2019 - Használt, megkímélt
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest