Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz >-48-< #170 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy bizonyos tesztekben nincs elég hangsúly a negatívumokon, bizonyos tesztekben pedig túl nagy hangsúlyt kapnak apróságok, amiken sok ideig "csámcsog" a tesztelő, és lehúzza azt, sok esetben ráadásul alaptalanul.
    Ez azért mindenképpen furcsa. :U
    Nem egyszer volt már, hogy megtévesztett vásárlás előtt a túlságosan "lehúzott", vagy "felértékelt" tesztek eredményei.
    Pl. Az Omnia 2-öt meg se lett volna szabad vennem a Mobilarénás teszt alapján. :DDD Más magyar tesztoldalak meg kívátel nélkül jónak találták. Érdekes szubjektivitás. Nah mindegy. Ettől függetlenül nem minden tesztet érzek elfogultnak, és túlnyomó részt jól sikerült tesztek is napvilágot látnak. De amióta az Androidos kütyükről olvasok, rosszat még nem olvastam, és nemááá hogy ennyire tökéletes. Nem vagyok Android ellenes, de a túlzott ajnározás belőlem ellenszenvet vált ki, főleg úgy, hogy a negatívumokon sincs akkora hangsúly mint más OS-t futtató vagy OS nélküli telefonok PDA-k esetében.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák