Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #73 üzenetére

    Nekem egyébként inkább tünik "fizetett hirdetésnek" mint tesztnek, bár ezt már írta előttem valaki. Ezen nem vagyok meglepődve egyébként, mivel az összes Android OS rendelkező kütyü, itt a Mobilarénán (is) túl van értékelve, mintha tényleg a reklámról szólna. A kütyü egész jó, bár ha most akarnék venni bármit, biztos nem ezt választanám, pont az általad is említett video képességek hiánya miatt. Az hogy az Android Market nagy része még mindig nem elérhető kicsiny országunkból, ez tovább fokozza a fanyalgásomat, mert ha már a HTC ide is küld hivatalosan Android-os készülékeket, már rég ki kellett volna nyitni a szájukat a Google felé, hogy miért hiányos még mindig a magyarországi support, és miért nem pótolják ezt. Idejük lett volna rá, mert régóta húzódik. Óriási minusz pont ezért.
    Nekem eddig (még mindig) nagy csalódás az Android, a multimédia, és az említett idegesítő problémák miatt amiket nem képesek mgoldani.

    Az első normális Android OS kütyü amit be fogok szerezni, az a Galaxy S lesz, de ez is csak akkor, ha tényleg semmi blama nem csúszik be, és persze ha javítják a support hiányosságokat is. Persze az se mindegy hogy a cerka mennyire fog vastagon írni, ami az árképzést illeti. Hiába lesz a legjobb kütyü a piacon, ha irreális áron érkezik hozzánk.
    Sokan 300 forintos euro-t várnak még nyár előtt, tehát minden esély megvan arra, hogy nálunk a megfizethetetlen kategória lesz, ill. a gazdagok "játékszere".

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SzuL #122 üzenetére

    :DDD :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #124 üzenetére

    Persze, nem kevés. De ha pont azt szeretnéd amit nem érhetsz el innen, akkor mit sem ér a 27000 alkalmazás. ;) És ugye ismerjük Murphy törvényét... ;]
    Meg engem zavarna, hogy kifizettetnek velem valamit, aztán "majd megoldjuk" a válasz rá jobb esetben. Nonszensz. :( "DivX támogatás majd lesz", és fizetős progik elérése szintén "majd lesz".
    Ez kb. olyan, mintha megvenném a Desire-t, és azt mondanám a boltban, mielőtt eljönnék, hogy "majd fizetem" mert a cég még nem utalta a pénzem. :U Egy apró különbség van. Ha ezt megteszem, azzal kimerítem a nagy értékű lopás bűntettét, esetleg ha meg akarnának állítani erőszakkal, akkor még a rablást is, míg ha a HTC ill. a Google csinálja ezt, az teljesen jogszerű. Leperkálod a nem kevés pénzt, és nem kapod meg 100%-ban azt, amiért fizettél. "Majd valamikor esetleg...Vagy nem". Hihetetlen hozzáállás mindenesetre. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz renato #130 üzenetére

    "Ez atom nagy hülyeség. Ennyi erőből mindenki lop, aki modern, elektonikus cuccot vesz"

    Miért lenne hülyeség? :U Szerinted ez a normális? :F
    Azért mert bizonyos réteg elfogadja, és ezzel a hibával együtt megveszi a terméket, az egy dolog. Ettől még nem lesz normális.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Integra #159 üzenetére

    Hát jah...ezt a fényerő gondot én se értem. Bár az Omnia2 AMOLED kijelzője etalon, és brutál fényereje van (szinte sötétben kiégeti a szememet), de napon max. (auto) fényerőnél is jóval gyengébben látható. Ettől függetlenül a napon sosem volt gondom még telefonnal. Ha éppen kellett a hívást "felvesz-letesz" gombon kívül másra, egyszerűen árnyékba álltam. AMOLED-nél nincs kompromiszum, de a különbség látszik. Ettől még használható marad napon is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz >-48-< #170 üzenetére

    Hol írtam, hogy anyagi érdekeltségből értékelik túl? :U
    Ne állíts olyat, amit, nem írtam le. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz >-48-< #170 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy bizonyos tesztekben nincs elég hangsúly a negatívumokon, bizonyos tesztekben pedig túl nagy hangsúlyt kapnak apróságok, amiken sok ideig "csámcsog" a tesztelő, és lehúzza azt, sok esetben ráadásul alaptalanul.
    Ez azért mindenképpen furcsa. :U
    Nem egyszer volt már, hogy megtévesztett vásárlás előtt a túlságosan "lehúzott", vagy "felértékelt" tesztek eredményei.
    Pl. Az Omnia 2-öt meg se lett volna szabad vennem a Mobilarénás teszt alapján. :DDD Más magyar tesztoldalak meg kívátel nélkül jónak találták. Érdekes szubjektivitás. Nah mindegy. Ettől függetlenül nem minden tesztet érzek elfogultnak, és túlnyomó részt jól sikerült tesztek is napvilágot látnak. De amióta az Androidos kütyükről olvasok, rosszat még nem olvastam, és nemááá hogy ennyire tökéletes. Nem vagyok Android ellenes, de a túlzott ajnározás belőlem ellenszenvet vált ki, főleg úgy, hogy a negatívumokon sincs akkora hangsúly mint más OS-t futtató vagy OS nélküli telefonok PDA-k esetében.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vehement69 #184 üzenetére

    "Nekem egyébként inkább tünik "fizetett hirdetésnek" mint tesztnek, bár ezt már írta előttem valaki"

    Ezt írtam nem? :U
    Idézőjel tudod hogy mit jelent? Gondolom a hsz-ed szerint, hogy nem. Javaslom nézz utána, mert így elképzelhető, hogy te tünsz gyökérnek, nem pedig én. :B B+. :DDD
    Nem véletlenül tettem idézőjelbe. Ha nem lenne, más lenne a szitu, de ott van.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Champipi #194 üzenetére

    A szifon mint fekete öves? :DDD Legyen inkább mackó nadrágos kezdő...ok? ;] :P

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vehement69 #197 üzenetére

    Az a baj, hogy nem vagy tisztában a két win-t futtató készülékkel.
    Mindkettőnek van előnye és hátránya is.
    HTC HD2: Több RAM, Gyors proci, ebből adódóan dinamikusabb Win használat.
    Omnia 2: AMOLED, jobb üzemidő, jobb kamera, 720x480 videófelvétel.
    Van egy elég jó objektív magyar teszt, ahol összehasonlítják őket. Kb. egál lett a végeredménye.
    A HTC UI-tól nem estem hasra, bár a Samu-s gyári TouchWizz-nél fényévekkel jobb, de ugye ezt amúgy se használja senki.
    1 szó mint 100...egyik ebben, másik abban jobb.
    A haverodat meg sajnálhatod, hogy ennyire hülye. Adja el, és vegyen egy Szifont ha nem bír vele. :DDD Vagy egy egyszerűbb Nokia-t. De lehet ezzel is szenvedne. ;]

    "az Androidnál hiányzik az a bizonyos szalmaszál még, de az se sokáig"

    Én inkább a Petronas tornyok összekötő "gerendájához" hasonlítanám, mint egy szalmaszálhoz. :DDD :P

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz N4ri87 #212 üzenetére

    "Elképzelhetőnek tartom, hogy aki egy Desire-t vesz, nem azért teszi, mert egész nap fényképezni akar. Ma már aki ilyen készüléket vesz, némiképp más funkciókat hoz előtérbe"

    Szerintem aki Desire mellett dönt, igenis fontos a fényképező. Az persze szubjektív hogy milyen a minősége, bár szerintem se konkurenciája a jobb 5MP mezőnynek.
    Az meg a másik, hogy egyre inkább az a tendencia, hogy olyan PDA/telefonra van nagyobb igény, ami több készüléket hordoz magában, mert ez a legkényelmesebb.
    Ebbe pedig a jó minőségű kamera is beletartozik.
    Sokan fognak kivárni a Galaxy S miatt. Nem jött jókor a Desire.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz tegeske #277 üzenetére

    A "noob-ság" egy átmeneti állapot, de nem nálad. ;] Symbian, iPhone OS, WinMo se felelt meg...gondolod az Android meg fog? :U
    Mondjuk az Omnia 2-öt sokan eladják idő előtt, mert nem fejlődőképesek, és gyógyíthatalan "noob-ok" a WinMo-hoz. Hány olyan van, aki nagy dirrel-durral megjelenik a topikban, aztán 2 hét múlva sehol sincs, mert eladta. Ideje sincs megszokni. Eldönti, hogy neki ez nem jó, aztán elkezdi hirdetni hogy mekkora fos, és lassú, és igazából minden rossz benne ahogy van. Ez nem csak a Omnia 2, hanem a HD2, és az összes többi WinMo PDA topikra is igaz. Aztán az új júzer, aki ilyet szeretne, jön hogy ez meg az tényleg igaz, mert ezt hallotta, és le kell neki írni hogy ez egy baromság, és nem így van.
    A WinMo feelinget át kell érezni, azonosulni kell vele, és utána mindjárt az egyik legjobb rendszerré válik. Mit írtam? Egyik legjobb? Elírtam. "A legjobb". ;] Aki viszont kívülállóként használja, sosem fogja sajátjának tekinteni.
    moonman, erdoke, én, és persze sokan mások, akár az O2 topikból is másképp gondoljuk. Nem azért mert "WinMo fan"-ok vagyunk, hanem mert megtanultuk kezelni, ill. elsajátítottuk a WinMo kezelését, és jól tudjuk használni a mindennapokban annak minden hátrányával együtt. Tény és való hogy geek-nek kell lenni, vagy geek-ké kell válni, de aki megszereti, és valamiért megválik tőle, nagy űrt fog érezni másik rendszer használata közben.

    animoo "hisztiére" is mindjárt válaszolok mert 1-2 dolgot még meg kell említenem ott, ami kikívánkozik belőlem. ;] :DDD

    (#293) Integra

    :DDD :DDD :DDD
    Ezt én sem értem egyébként. Tűző napon telefonálni se szeretek, nem hogy akkor nyomkodni meg alaposabban egy PDA-t. Persze ha keresnek, felveszem napon is :DDD, de jelenleg nincs olyan kijelző forgalomban ami napon jól látszana. Bár szvsz. a többi még annyira se látszik mint az AMOLED. Volt LG Arena-m (TFT)...annak is erős volt a fényereje, de amikor napon elővettem kevesebbet láttam belőle mint a mostani AMOLED-ből, ez tény. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz animoo #241 üzenetére

    "Ezt már offba teszem, de: az I8000 hardverét, és sebességét, felhasználói élményét kár ezzel a készülékkel összehasonlítani. Lehet, hogy jobban szól a zene, tud divxet lejátszani, de ennyi... Amúgy meg...Lassú...
    A Marketes parát nem is értem. Hogy jön ez ide egy Winmo felhasználótól? Még ha egy iPhone-os írta volna az AppStore-ral szemben... De így... Ott még normális alkalmazásbolt sincs, a legtöbb app az XDAdevelopersen lelhető fel.
    Becsaptak a Divx-szel? De legalább azt mondják, lesz, nem azt hogy bocs mégse..."

    Ezt a pár sort azért boncolgatnám egy kicsit. :DDD

    "A Marketes parát nem is értem. Hogy jön ez ide egy Winmo felhasználótól? Még ha egy iPhone-os írta volna az AppStore-ral szemben... De így... Ott még normális alkalmazásbolt sincs, a legtöbb app az XDAdevelopersen lelhető fel."

    Hát éppen ez az! Nem kényelmesebb a WinMo? Nem az van hogy rád van kényszerítve, és "le van nyomva a torkodon" hogy ott a Market és onnan tölthetsz, sehonnan máshonnan. Ingyenes alkalmazásokat töltögetni lehet, ha meg fizetős kell tudatosuljon benned hogy rossz helyre születtél és majd egyszer. Bravó
    Persze megkerülni mindent meg lehet. Csak Androidnál ez komoly beavatkozás és készülék "hack"-et az az root-olást jelent, amit ha megcsinálsz bukod a gart, mert nem visszafordítható. Így lehet csak a hivatalos dolgokat kikerülni. Hogy ez jó e vagy sem, mindenki eldöntheti magában. Nekem nem kell a 6.5-ös WinMo-t módosítanom, és nem bukom a garit, ha egy progit ki akarok próbálni, ill. nem akarok megvenni. ;] Nem szorítanak korlátok közé, hogy csak innen és innen tölthetsz, mert ebből egyelőre nem kérek, köszönöm. A WinMo egy szabadabb életérzés, az iPhone OS, és az Androiddal szemben ahol "rabláncon" tartják a felhasználókat. Persze akinek ez nem gond, az használhatja "láncra verve", ha nem zavarja. Én mindig szubjektíve lököm a vakert, szóval nem a többség nevében beszélek, hanem a saját véleményemet írom.
    Jó lesz az Android, és nincs gondom a Desire-rel sem, mert nagyon bika hardvere van...de ezt moonman is írta már. Csak még "kölyökkorban jár" és még kevés ahhoz, hogy a nagyokat bekebelezze szolgáltatásban és felhasználói élményben. Még kell neki 1-2 év, és pariban lesz a többi "nagyágyúval". De lehet már a Galaxy S jövetelére összekapják magukat. :K

    "I8000 hardverét, és sebességét, felhasználói élményét kár ezzel a készülékkel összehasonlítani. Lehet, hogy jobban szól a zene, tud divxet lejátszani, de ennyi... Amúgy meg...Lassú..."

    Gyorsabb. Ezt nem vitatom. Bár a felhasználói élményt nálam a "rablánc" jobban amortizálja mint egy nem sokkal lassabb hardver (Pl. Rapid JC1-es ROM-ja félelmetesen gyors kütyüvé tette az Omnia2-öt). De az sem kérdés, hogy a WinMo PDA-k nagyon ROM függőek. Ezt lehet szeretni, és nem szeretni, nagyon szubjektív. Mindenesetre ez a mostani JC1 nagyon sokat dobott a sebességen, és kissebb lett a "szakadék" sebességben a Snapdragon-os kütyükhöz képest. És azért ennek is van előnye hogy nem Snapdragon. Nekem 3 napig szinte mindig elfutkorászik 1 töltéssel, pedig rendesen használom. ;)
    Szóval inkább úgy fogalmaznék, kicsit gyorsabb mint az O2, több szabad RAM-mal, de multimédiában oda-vissza pofánveri az O2, kamera minőségben és videózási képességeiben is. ;] Manapság pedig nem győzöm hangsúlyozni, hogy a júzerek nagy része komplett kütyüt akar, amin szinte minden megoldható. Elvileg a Galaxy S lesz a nagy áttörés, sokat várok tőle, multimédiában is baromi magasra fogja rakni a lécet mint első ilyen képességű Androidos kütyü. Erre már nem kell sokáig várni, ezért is írtam azt, hogy a leendő Desire tulajok 5x meggondolják hogy meg merjék e venni, mert ha jó lesz a Galaxy S és normális áron fog nyitni...nagy bukó lesz a Google-nek, és elkezdenek az árak mélyrepülést venni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sbazsi #299 üzenetére

    "Főleg manapság, mire beállít mindent az ember, vagy tele lesz szeméttel, és mehet a reinstall, vagy elavult a cucc"

    Ezt mondom. Nem értesz hozzá. ;]
    Vannak profi backup progik, amiket ha elkészült a rendszer, az egész PDA-t le tudod menteni 2 perc alatt. Neveket, email beállításokat, mindent. ha tele lesz szeméttel, kb. 1 perc alatt visszatöltőd a zsírul működő "szűz" rendszert.

    "Én spec jobb szeretem, ha egy cucc működik anélkül, hogy hosszú ideig tanulnom kellene a kezelését / megtalálni a hozzá való programokat."

    Pont ezért érzed jobban a tiednek a WinMo-t mint a többi rendszert. Lassabb folyamat a "belakása", de ha kiismerted, és van hozzá türelmed, és affinitásod, mindenképpen a legtestreszabhatóbb OS jelenleg. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #316 üzenetére

    "simán visszafordíŧható a rootolás"

    Animoo-tól tudom, hogy Nexus-on pl. nem, de aztán lehet hogy hiányos az infónk. :U
    Milestone-on lehet...arról nem szólt a fáma eddig. :U

    "simán lehet marketen kívülről is telepíteni akár fizetős, akár nem fizetős alkalmazásokat."

    Csak a választék hézagos...legalábbi is az egyik legnagyobb oldal kínálatát figyelembe véve mindenképpen. Gondolom a Market az igazi, ott van a mennyiség. Google-nek is az az érdeke hogy mindenki a Market-ről töltsön.
    De mint már animoo is írta, ő is venne, de nem tud. Pedig huszonezer app. van fent ingyenesen.
    Lehet mire ideér a Galaxy S, visszafordítható root lehetőséggel, és Market vásárlási lehetőséggel fűszerezve, "belecsapok a lecsóba". :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz animoo #321 üzenetére

    Mint már írtam neked, egyelőre nem szimpi a hype az android körül. A rendszer nem tetszik ahogy felépül és ahogy eléd rakják, majd le a torkokon. Ha esetleg nem lesz Galaxy S-em, akkor ezért.
    Kipróbáltam a Milestone-t a speedshop-ban, meg anno a Hero-t is, amikor még menő volt, igaz az csak 1.6 rendszerű. El nem meséld hogy a Nexus/Desire gyökereiben más lett mint egy Milestone szoftveres rendszere. :U De azt hiszem holnap átcsoszogok a Speedshopba megnézni a konkrét szóbanforgó példányt. :U
    Megvenni nem fogom, csak azért hogy ne legyek noob az androidos kütyük bizonyos területein. A lényegét tekintve, jól látom a hiányosságokat, attól függetlenül, hogy nem használtam még Anrdoid OS-t. Biztos van amit rosszul tudok, de ez normális, mert nem volt Androidos kütyüm, és ezt vállalom is. Az előítéleteim erősek, pont azért, mert kb. az lesz a véleményem mint moonman-nek, nyomogatás után...
    Ez a már régóta kialakult és formálódó véleményem legkevésbé sem a júzer fíídbekkre alapozva született. :B
    Erről ennyit. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ThorsHUN #327 üzenetére

    "Attol, hogy idezojelbe rakott fizetett hirdetessel vadolod meg a tesztelot meg ugyanolyan jelentesu vad marad. Mindenesetre elmondhatnad mit szerettel volna mondani ezzel"

    Ez elég szomorú, hogy így gondolod. Azért felvilágosítanálak, hogy az idézőjelet átvitt értelemben is szokták használni, tehát minnél jobban belemászol a témába annál kínosabb lesz számodra. :B Mivel az esetemben is erről volt szó, így nem jelentett mást átvitt értelemben, mint egy nagyon-nagyon elfogult cikket. Tudom, hogy jobban szeretnél "lovagolni"(átvitt értelemben! :B ), a szó szoros értelmét keresve, de sajnálattal közlöm, itt másról van szó. :B :P

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sbazsi #331 üzenetére

    Igazad van, nem akarok én senkit sem meggyőzni. :R Nincs ezzel emmi gond hogy nem tetszett. Nem tetszhet mindenkinek minden.
    A WinMo-nak is van sok hibája, ez tény, és sokan tényleg úgy gondolják, Win-ből elég az asztali gép is, és PDA-ban is Win-t használva már sok lenne.

    Nem vagyok egyik rendszer elkötelezett híve sem, így ha a Galaxy S tényleg jó lesz, attól mert Android, még meg fogom venni. Teljesen mindegy az OP rendszer...Apple,Android, WinMo, Symbian...a lényeg hogy a júzernek a legjobb felhasználhatóságot nyújtsa. De mivel minden júzernek más az igénye, így lehet az, hogy kialakult egy véget nem érő vita, illetve mindig kialakul a véget nem érő vita, amikor jön egy okostelefon/PDA újdonság. ;) :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sbazsi #392 üzenetére

    Konkrétan én használni se tudnám. :DDD Motoron, én csak hang alapján tájékozódom, mert így jobban tudok a közlekedésre figyelni.
    Akkor a lite verzió nem túl motoros "barát". :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bog #409 üzenetére

    ;] :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Gubro #415 üzenetére

    Na jah...burkolt szürke import. Az adózási rendszer kijátszása. :U Eröltetik ezt a 25% áfa-t, de hogy miért...egyre több a "szürkén" árult cucc. Ha lenne 10-12% az áfa, szvsz. több bevétele lenne az államnak is belőle, mert nme érné meg mutyizni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz moonman #424 üzenetére

    Már rég meg kellett volna lépniük a 10-12% áfa kulcsot. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ha ennyire bizonytalanok vagytok, vegyétek a PartNero GSM-ből, bár nem tudom náluk mennyi...ők tuti nem vágnak át. Nagyon korrekt bolt. Az utóbbi években csak tőlük vásároltam. De ha tényleg ennyire bizalmi alapon megy a HTC vásárlás, ami közel sem tesz jót a HTC hírnevének, akkor mindenképpen olyan helyről venném akikben megbízok, még ha 2-3k-val drágább is. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #443 üzenetére

    Egyébként a Speedshop garija, mint HTC és Acer importőr nem valami jó. :U
    Anzonak hónapokig "ültek" az Acer S200 javításán...ez minden csak nem gördülékeny garanciális ügyintézés. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #445 üzenetére

    Tehát akkor ez szűkíthető csak az Acer-re? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák