- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Szerintem egyértelmű miért PCI, egyrészt teljesen elég a PCI által nyújtott sávszélesség, másrészt, PCI portja mindenkinek van.
Véleményem szerint túl magas a kártya ára a jelenlegi támogatotságához képpest. Továbbá mi a helyzet a Physx által képzet füsttel, törmelékdarabokkal? Azok renderelése a VGA-nak plusz feladat, tehát jó esély van rá, hogy Physx karival - processzor tehermentesítése ide vagy oda - lasabban fog futni a játék, mert a VGA extra feladatokat kap.
Az Ati és az Nv féle megoldást nem támogatom, az a problémám az Nv és az Ati elképzeléseivel, hogy egyellőre, csak kétkártyás rendszer esetén működik. A másik probléma, hogy a top motorokhoz, már licencelve van a Novadox Engine amivel a PhysX dolgozik, így az Nv és az Ati már ezeket játékokat kihúzhatja, mert a Havok motort nem integrálják bele a fejlesztők (logikus, miért legyen két fizikát számoló rutin a játékban). Tehát ez a PPU-t a GPU-ba szlogen jó ötlet, de lényegében mi járunk a legrosszabbúl, mert kell venni egy SLI/Crossfire rendszert a Havok-hoz, és kell venni egy PhysX-et a Novadoxhoz. Vagyis érdemes lenne egy szabványon elgondolkodni.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Több évig húzódó per várhat az Apple-re az iPhone-ok uralma miatt
- Energiaital topic
- Xbox tulajok OFF topicja
- Synology NAS
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Villanyszerelés
- Formula-1
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC V2 12GB GDDR6X 192bit
- EVGA RTX 2070 XC GAMING 8GB GDDR6 Videokártya!
- Intel ARC B580, 2 év gyári garancia! Számlával, garancialevéllel, gyári dobozában!
- Garanciális BIOSTAR GeForce RTX 3060 TI 8GB GDDR6
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7600 32GB DDR4 512GB SSD RTX 5060 Ti 16GB Zalman i3 NEO Enermax 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest