Hirdetés
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
- One mobilszolgáltatások
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2013-02-05 00:26 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
IreN!CuS
őstag
“Időmérőn ne legyen már "kötelező" a lent felsoroltak egyik sem”
Nem kötelező. Per pillanat így lehet elérni a gyorsabb kört.
“miért volt "izgalmas" a Rus Lec csata?“
Izgalmasabb volt, amikor korábban hasonló szituációban 1-2-3 másodpercre követték egymást 10-20 körön keresztül? Szerintem nem.
Egyetlen versenyhétvégén vagyunk túl.
Attól mert így kell még szánalmas és minden szempontból ellentmond a versenyzésnek.
Ha választanom kell az általad említett 1-2-3 mps követés vagy ez között akkor inkább az előbbi. Miért? Mert ott számított , jobban számított a pilóta. Ettől még az sem ideális, ez tény.
Egy verseny ide vagy oda 23-24 között már jöttek a hírek, hogy bizonyos pályákon ebből bohózat lesz mert limitált az egész.
Most meg:
-
-Mike-
addikt
Annyit tegyünk hozzá, hogy '96tól Melbourneben száraz futam esetén akármilyen jól vezethető meg élvezetes f1es autók unalmas versenyt produkáltak. Itt csak esős/felszáradó verseny volt izgalmas vagy káoszos.
Az meg a másik, hogy az időmérőn ez a spórolás gáz (inkább superclipping). (T9be úgy megy bele Russel, nem csak hang hanem telemetria alapján is, hogy nem fékez, bro, mintha játékban be lenne kapcsolva a brake assist) És az nem válasz, hogy majd lesznek olyan pályák, ahol nem lesz ilyen. Nem. egyik pályán se legyen ilyen. És szerintem Kína után ebbe belefognak nyúlni.
Az 1:22es verseny kör nem annyira volt gáz már. -
Oliverda
félisten
Válasszuk szét az időmérőt és a versenyt.
Időmérőn ne legyen már "kötelező" a lent felsoroltak egyik sem mert az időmérő sosem ezekről szólt.
A versenyen mindig ment a vitorlázás viszont a mértéke/nagysága/hosszúsága az Ausztráliában látott alapján nagyon extrém. Itt nem 20-30-40 méteres vitorlázásról van szó hanem esetenként több száz méterekről.
Gondolom az energia menedzsment mentette meg vagy az eltérő gumitaktika. De akkor visszakérdezek az elején miért volt "izgalmas" a Rus Lec csata?“Időmérőn ne legyen már "kötelező" a lent felsoroltak egyik sem”
Nem kötelező. Per pillanat így lehet elérni a gyorsabb kört.
“miért volt "izgalmas" a Rus Lec csata?“
Izgalmasabb volt, amikor korábban hasonló szituációban 1-2-3 másodpercre követték egymást 10-20 körön keresztül? Szerintem nem.
Egyetlen versenyhétvégén vagyunk túl.
-
IreN!CuS
őstag
Válasszuk szét az időmérőt és a versenyt.
Időmérőn ne legyen már "kötelező" a lent felsoroltak egyik sem mert az időmérő sosem ezekről szólt.
A versenyen mindig ment a vitorlázás viszont a mértéke/nagysága/hosszúsága az Ausztráliában látott alapján nagyon extrém. Itt nem 20-30-40 méteres vitorlázásról van szó hanem esetenként több száz méterekről.
Gondolom az energia menedzsment mentette meg vagy az eltérő gumitaktika. De akkor visszakérdezek az elején miért volt "izgalmas" a Rus Lec csata? -
Oliverda
félisten
A “vitorlázás” nem értem, miért zavar a pilótákon kívül bárkit is. (Valószínűleg a feljebb leírt véleménylavina miatt.) Ha pedig olyan baromi könnyű lenne az előzés bármilyen esetben, miért ragadt be Norris mögé Verstappen?
-
IreN!CuS
őstag
Ez az extrém vitorlázás, super clipping, lassulunk az egyenesben és simán kikerüljük mert elfogy a lé annyira versenyellenes, hogy arra szavak nincsenek.
Engem nem zavar ha valakinek tetszik max nem értem, de az meg mindegy -
Oliverda
félisten
A ground effectnél már első gurításra jobb volt a verseny, ha a nagy átlagot nézzük. A többi majd idővel kiderül. Nem értem a károgókat, illetve részben, de nem a hétvégén látottak miatt, hanem jelen társadalmunkra erősen jellemző véleménylavina és csordahatás miatt.
-
IreN!CuS
őstag
Sose hittem volna hogy Palikot fogok idézni mert azért mindennek van egy határa, de miközben néztem ezt a valamit eszembe jutott az egyik mondata “ csak adja valami vissza az én kis F1emet”
-
IreN!CuS
őstag
Elmúlt években a szar, szinte nulla csatás versenyek előtt mindig jó volt az időmérő azt legalább lehetett élvezni, erre ez a sok túlfizetett barom ezt is elveszi. Rég volt ennyire negatív megélésem az F1-el kapcsolatban
-
-Mike-
addikt
Nem is kell arra a rádiózásra sokat várni.
Fernando Alonso says that the new F1 cars are no longer challenging to drive: "Here in Bahrain, we're going 50 kilometers per hour slower through corner 12 than we used to. Just to save energy for the straights. Even our chef in the kitchen could drive these cars." -
-Mike-
addikt
-
Oliverda
félisten
-
-Mike-
addikt
Szép évünk lesz
-
-Mike-
addikt
Ezt a képet valaki nem tudná nagyobb felbontásban megtalálni vagy valami hasonlót?
Ez már közel van a tökéleteshez, nekem.
-
TESCO-Zsömle
titán
-
-Mike-
addikt
felső légbeömlő jeez


-
Qru
MODERÁTOR
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
Oliverda
félisten
Kár ezen pörögni, a tisztán robbanómotoros érának már rég vége, és ez így is van jól. Az arányokon lehetne vitatkozni, de azon is felesleges, mert úgysem itt fog eldőlni.
-
Vigneau
félisten
-
Oliverda
félisten
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
1. teszt - Jan26- Barcelona (privát teszt = nem lesz live stream, semmi infó, azt hiszem az előző szabályváltozásnál is voltak ilyen napok, de pár mobilos kép azért születni fog)
2.-3. teszt Bahrain febr11-13 és febr18-20Most néztem rá én is részletesebben a 26os szabályra, azért az jó, hogy 30kilóval könnyebbek lesznek, bár ha én írtam volna lett volna az 130 is.
Sima lenne a 130 kg, csak par energiavisszanyero rendszert kene kukazni.
-
Oliverda
félisten
Na jó, csak hol van az a pont, amikor már a szerkezeti integritást kompromittálod? Mert nyilván vannak töréstesztek, de azon túl ha a VB-cím/pénz múlik rajta, minte ncsapat elmegy a falig meg még azon túl is...Ahogy 22 elején, úgy valszeg most is túlsúlyos lesz jó néhány konstrukció. A Ferrari és Sauber/Alfa is részben az optimális súlyelosztás miatt tudott jó pozíciókat elcsípni a szezon első felében.
-
DS39
nagyúr
Na jó, csak hol van az a pont, amikor már a szerkezeti integritást kompromittálod? Mert nyilván vannak töréstesztek, de azon túl ha a VB-cím/pénz múlik rajta, minte ncsapat elmegy a falig meg még azon túl is...megoldanák a gyártók, hogy a kisebb könnyebb autók is biztonságosak legyenek.
lomha tankokkal nem lehet szórakoztató versenyt csinálni. -
Vigneau
félisten
1. teszt - Jan26- Barcelona (privát teszt = nem lesz live stream, semmi infó, azt hiszem az előző szabályváltozásnál is voltak ilyen napok, de pár mobilos kép azért születni fog)
2.-3. teszt Bahrain febr11-13 és febr18-20Most néztem rá én is részletesebben a 26os szabályra, azért az jó, hogy 30kilóval könnyebbek lesznek, bár ha én írtam volna lett volna az 130 is.
No meg legalább 100 cm-mel lehetnének rövidebbek. A keskenységről nem is beszélve.
-
TESCO-Zsömle
titán
1. teszt - Jan26- Barcelona (privát teszt = nem lesz live stream, semmi infó, azt hiszem az előző szabályváltozásnál is voltak ilyen napok, de pár mobilos kép azért születni fog)
2.-3. teszt Bahrain febr11-13 és febr18-20Most néztem rá én is részletesebben a 26os szabályra, azért az jó, hogy 30kilóval könnyebbek lesznek, bár ha én írtam volna lett volna az 130 is.
Na jó, csak hol van az a pont, amikor már a szerkezeti integritást kompromittálod? Mert nyilván vannak töréstesztek, de azon túl ha a VB-cím/pénz múlik rajta, minte ncsapat elmegy a falig meg még azon túl is... -
-Mike-
addikt
Azt tudjuk, hogy az első publikus tesztek mikor lesznek?
Mikor láthatjuk először az új vasakat?1. teszt - Jan26- Barcelona (privát teszt = nem lesz live stream, semmi infó, azt hiszem az előző szabályváltozásnál is voltak ilyen napok, de pár mobilos kép azért születni fog)
2.-3. teszt Bahrain febr11-13 és febr18-20Most néztem rá én is részletesebben a 26os szabályra, azért az jó, hogy 30kilóval könnyebbek lesznek, bár ha én írtam volna lett volna az 130 is.
-
Vigneau
félisten
-
Oliverda
félisten
Azért ez a Newey-Horner-Marko nyertes trió is szépen lassan szétesett, mint annak idején a Ferrarinál a Todt-Brawn-Msc hármas.
Innentől ha valamelyik nap Verstappen tolna egy rosberget, hogy ennyi volt, ciao, már meg sem lepődnék.
Állítólag a versenymérnöke is más lesz, adná magát nagyon, vagy csinál egy keserves évet aztán annyi. -
Qru
MODERÁTOR
Azért ez a Newey-Horner-Marko nyertes trió is szépen lassan szétesett, mint annak idején a Ferrarinál a Todt-Brawn-Msc hármas.
Innentől ha valamelyik nap Verstappen tolna egy rosberget, hogy ennyi volt, ciao, már meg sem lepődnék.
Állítólag a versenymérnöke is más lesz, adná magát nagyon, vagy csinál egy keserves évet aztán annyi.Áá, csak nem hagyná ki, hogy leégesse magát a Ferrari volánja mögött, mint minden menő pilóta.

-
Qru
MODERÁTOR
-
-Mike-
addikt
Azért ez a Newey-Horner-Marko nyertes trió is szépen lassan szétesett, mint annak idején a Ferrarinál a Todt-Brawn-Msc hármas.
Innentől ha valamelyik nap Verstappen tolna egy rosberget, hogy ennyi volt, ciao, már meg sem lepődnék.
Állítólag a versenymérnöke is más lesz, adná magát nagyon, vagy csinál egy keserves évet aztán annyi. -
Oliverda
félisten
-
Oliverda
félisten
A másik tuskótól is megszabadul az RB:

-
TESCO-Zsömle
titán
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
Oliverda
félisten
De az kehes...
De legalább már a méltó helyére kerülhet.
-
IreN!CuS
őstag
-
Oliverda
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
IreN!CuS
őstag
-
Qru
MODERÁTOR
-
-Mike-
addikt
-
TESCO-Zsömle
titán
-
Oliverda
félisten
És ki lesz a fekete ló?
Jelen álláspont szerint akárki beeshet. Audi, Ferrari, Haas...A három közül csak az egyik fekete ló.
-
TESCO-Zsömle
titán
-
Oliverda
félisten
Tök mindegy, szerintem sem a McLaren, sem az RB nem lesz harcban egyik címert sem 26-ban. A Mercedest és az Astont is eléjük várom.
-
Vigneau
félisten
-
IreN!CuS
őstag
Legrosszabb, hogy a McLaren mng meg majd levonja a tanulságát, hogy minden szép és jó aztán meg szaros két ponttal nyertek az évet egy ilyen autóval
na mindegy grat Nando bár Pia-t is elfogadtam volna
-
Oliverda
félisten
-
-Mike-
addikt
-
Vigneau
félisten
Nem lett meg a csoda. Már csak az a kérdés, mi is lett volna pontosan a csoda...
-
Oliverda
félisten
Jövőre még többet sípolják majd az RB rádiózásokat. -
TESCO-Zsömle
titán
-
-Mike-
addikt
-
Oliverda
félisten
Vajon Newey kirakhatja Lance-et?
-
Qru
MODERÁTOR
-
Oliverda
félisten
-
-Mike-
addikt
Nem tudjátok mit csinál jövő héten Michael Masi? Nem ér rá?
-
Oliverda
félisten
-
Vigneau
félisten
-
-Mike-
addikt
Múlt heti véleményem nem változott.
Ez a papaya team egy rakás guano. -
Vigneau
félisten
-
Oliverda
félisten
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
Vigneau
félisten
-
IreN!CuS
őstag
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
-
IreN!CuS
őstag
Yuki éra jön figyeljétek meg
-
tkesy
őstag
Amióta megvan a csapat VB mindent elkövetnek, hogy VER-nek meglegyen az 5. címe is... Fáradozásaikat amúgy igen nagy eséllyel siker fogja koronázni...
-
Vigneau
félisten
-
-Mike-
addikt
McL dábl déenef.
Amit Monza óta csinálnak az autóval meg a két versenyzővel. Csak saját magukat verik meg azóta. Meg is érdemelnék ha..
-
DS39
nagyúr
-
-Mike-
addikt
-
Oliverda
félisten
-
IreN!CuS
őstag
-
TESCO-Zsömle
titán
-
Oliverda
félisten
Eljutott oda a sport, hogy már a balhésabb városi pályák is tök unalmas versenyeket hoznak. Sargeant gyere vissza!!
-
Oliverda
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
Ha ez igaz szép summát kap Horner...
Christian Horner több mint 33 milliárd forintnyi végkielégítést alkudott ki a Red Bulltól
-
-Mike-
addikt
Kellemetlen!
-
Oliverda
félisten
Ezt a kanyart már most el lehetne nevezni Leclercnek.
-
Vigneau
félisten
Rég nem vártam ennyire, hogy egy Williams legyen a pole-ban...
-
Oliverda
félisten
-
-Mike-
addikt
Jó volt ez a kvali, alig volt hosszú!
-
Oliverda
félisten
-
IreN!CuS
őstag
Csak meglett a hatodik. Két órás száraz pályás időmérő
ennél már csak egy sprint verseny lehetett volna jobb
-
Oliverda
félisten
Nyugtasson a tudat, hogy +4 évre aláírtak a pályával...
Több ilyen pálya kellene, itt legalább nem a kiszámítható dögunalom van sem szombaton, sem vasárnap.

SOKKAL TÖBB!!
-
IreN!CuS
őstag
Nyugtasson a tudat, hogy +4 évre aláírtak a pályával...
Mindenképp, mert ha más nem legalább a mémek keletkeznek, nézhetünk táncoló és pilótát fotózó pályabírókat na meg a szenvedő ferrarit ( remélem elhangzott a " it must be the wall " )
-
TESCO-Zsömle
titán
-
IreN!CuS
őstag
5 piros zászló ( eddig ) másfél órája " mennek " - kurvanagyshow csak hát unalmas meg időhúzás meg értelmetlen
-
Vigneau
félisten
-
Qru
MODERÁTOR
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
- Hálózati / IP kamera
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és Frame-et a Valve
- Xbox Series X|S
- Projektor topic
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- One mobilszolgáltatások
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Villanyszerelés
- További aktív témák...
- Gamer számítógép i7-8700 / RTX 2060 / 16GB DDR4 RAM / 512GB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L440 I i3 I 4GB I 320HDD I 14" HD I W10 I 2 féle akku I Gari
- LG 75QNED86A3A 75 MiniLED QNED evo 4K 144Hz Garanciás
- Olcsó laptop! Lenovo IdeaPad U330P I i5 I 4GB I 500HDD I 13,3" HD I W11 I Jó akku
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L450 I i3-5GEN I 8GB I 128SSD I 14" HD I Cam I W10 I Gari
- AKCIÓ! MSI Katana 15 B14WEK-234 GAMER notebook - i7 14650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5050 8GB W11
- GAMER PC! Ryzen 3900X / RX 7600XT 16GB / B550 / 32GB DDR4 / 500GB NVMe! BeszámítOK
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen Threadripper 7960X + ASUS Pro WS TRX50-SAGE +128GB 6400MHz DDR5 garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







hiszen idén is megmondták hogy majd jövőre




