Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MomoSinX

    aktív tag

    válasz Isti2 #739 üzenetére

    Minden bontatlan volt (eredeti záró pecsét, gyári fóliák is a helyén), volt egy füles, töltő, USB kábel, egy "kulcs" nyitni az SD és SIM slotot, leírás. A dobozon kívül odavágtak nekem trén a csomagolásba egy töltő átalakítót, de nem kellett végül. Szerintem benézték mit akartak küldeni vagy lövésük nem volt mit küldenek.

    Kaptam rá 12 hardveres és 12 hónap szoftveres garit. GSMvonaltól vettem végül (tudom nagy rizikó), gari hozzájuk szól,de ha jól szedtem ki, akkor a szállítójuk az a Zacsamex kft. Annyit még sikerült kibogarászni, hogy nem ők végzik a szervizelést, hanem valami külsős cég (de nyilván mivel ők csak webshop), bár az oldalukon nem merik feltüntetni ki. Remélem soha nem fog kelleni.

    QWERTY bill.

    Nem tudja a qi töltést, a specifikációban sehol nem látom, STV100-4-es modell. Quick charge 2.0-át viszont ír. (bár őszintén, nem tart semmiből bedugni, ez nem volt lényeg nekem amúgy sem, net szerint az STV100-1 és 2-es modellek tudják)

  • erer1000

    őstag

    válasz Isti2 #744 üzenetére

    https://forums.crackberry.com/attachments/blackberry-priv-f440/393078d1457026405t-blackberry-priv-models-supported-frequencies-priv.png

    Mind támogatja a B20at

    Szoftver alapból támogatja kb az összes létező nyelvet

    7 az elvileg lesz rá ősz körül, HW bőven elég hozza. Valószínűleg a KEYone miatt nem adtak ki mindegyikre 7et, hogy megmaradjon vonzó erőnek arra.

    Termék támogatás rendszeres frissítés keretében marad még a egy ideig, mert kiadástól 25 hónapig garantált

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

  • MomoSinX

    aktív tag

    válasz Isti2 #744 üzenetére

    Igen, megy rajta a magyar hálózat rendesen, 4G is működik, bár gyárilag 3-ra volt állítva. Itt megnézheted melyik modell mit támogat.

    Amikor elsőre bekapcsoltam, felajánlotta melyik nyelvet akarom, van magyar.

    Igen, még 5-ön volt, de felajánlotta egyből, hogy új rendszerfrissítés van, amint wifire mentem, most már 6.0.1-en vagyok.

    Tudtommal lesz rá 7 idővel.

    Jelenlegi biztonsági csomag 2017 július 1.

    Futárral rendeltem, utánvéttel, múlthét hétfőn (de mivel este adtam le csak kedden kaptam megerősítést róla), pénteken jött volna, de véletlen elírtam a címet, így korrigálás után most hétfő lett belőle. Teljesen korrektek voltak szerintem, de még ők kértek elnézést az én hibám ellenére.

    Akkut igaziból még nem töltöttem fel teljesen, miután kiszedtem a dobozból, 55%-on volt, akkor bedugtam olyan másfél órára, lett belőle 80% (ez volt még hétfőn). Azóta telepítettem pár dolgot, kicsit interneteztem is, volt olyan negyed óra zenehallgatás. Jelenleg 38%-on vagyok. Ahhoz képest, hogy hétfő óta nem dugtam a töltőre szerintem jól bírja, de most befogom dugni, ha lefekszek. Kíváncsi leszek 100%-ról meddig bírja majd.

  • erer1000

    őstag

    válasz Isti2 #1024 üzenetére

    legjobb tudomásom szerint google irányelvek, tehát mindenen

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák