Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ziyan

    tag

    válasz GeryFlash #119 üzenetére

    Most komolyan... szerinted mégis ki a fenét érdekel a sok-sok jegyzetem, vagy talán ellopják a kötprogjaim? Hol mondtam, hogy biztonságos? Nem vesznek el, nekem ez számít... vagy talán majd feljelentenek, mert másnak a jegyzetét tárolom és nem kértem tőle engedélyt? :DDD És miért ne lenne autentikus a megállapításom, hogy a felhőnek van értelme? Még egyszer megjegyezném, hogy ezt azért írtam, hogy meggyőzzem azokat, akik szerint a felhő értelmetlen hülyeség... mert beleolvasva a hozzászólásokba, sok ilyen volt.

    Néha komolyan úgy érzem, hogy néhány embernek itt a kötekedés hobbija... :(((

    [ Szerkesztve ]

  • ViZion

    félisten

    válasz GeryFlash #119 üzenetére

    De amit fentebb írtam, írtunk többen is, azzal nem foglalkoztok, átugorjátok, mert "kilóg" az ideológiátokból... Szal. van bármilyen alap titkosítás (ne menjünk bele, mindegy is, volt már részletezve), akkor minden felhasználó adatát visszafejteni és elemezgetni iszonyatos számítási kapacitás, azaz a végtelen felé gonvergáló pénzmennyiség. OK nélkül maximum a nem titkosított adatokban (wifi, e-mail, chat, FB profilok, fórumok, stb.) tudnak hatékonyan, IRL kivitelezhető módon kutatni.

    Ettől még lehet parázni, kell is, jogosak az érvek fentebb is, de nem kell leírni egy szolgáltatást, csak mert nem a saját gépen vannak a cuccok. Másrészt mindenki maga dönti el, h mit tölt fel, mit kommentezik, stb...

    Jah, céges adatokhoz VPN és NAS szvsz, vagy server, lehető$égektől függően, titkosítás ide vagy oda...

    Ksix: a kulcsfájlt a jelszó nélkül a hajadra kenheted... és valóban nem néztem utána, h technikailag mi is történik, milyen serverek tárolják, csak ami a cikkben volt. Ha gondolod okíts ki, az látom nagyon megy :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák