Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz zsolidodd #5 üzenetére

    Úszás közben? Minek? Bevallom őszintén, erre nem is gondoltam, mert úgy vagyok vele, hogy az ember csak tudja, hogy 25-ös, vagy 50-es medencében úszott és hány hosszt. Időmérő meg szokott lenni a legtöbb uszoda falán, de egy vízálló órát se annyiért vesztegetnek, mint egy ilyen izét. Ok, lehet mondani, hogy tengerben méri, de mennyi a valószínűsége annak, hogy egy nyaralás alatt ezt méregeti az ember? (Profik meg úgyse ezt használják, nekik megvannak az eszközeik rá.)

    (#6) Kobaljov
    Ez megint az usákoknak való dolog. Nekem annyi kell, hogy monitorozza valami a teljesítményt sport közben. Ha aerob tevékenység, akkor megtett táv, idő, szintkülönbségek, és pulzus, ha pedig súlyzós/saját testsúlyos edzés ("erőnléti"), akkor meg az össz edzésidőt, pihenőidőket, pulzust. Jól jön még egy intervallum időzítő is és kb ennyi, fullosan ki is merítette minden igényemet. A pulzusméréshez vettem egy gagyi órát a Tescoban 5 ezerért, a többit meg tudja a Runtastic, amit megvettem a telefonomra 1000-ért. Szerintem profibban tudok adatot gyűjteni és ehhez képest igazítani a terveket, mint amire ez a kütyü képes 30 rugóért. Ha nagyon akarom, akkor a MyfitnessPal fiókkal még összekötöm a Runtasticot és az egészet hozzáadja az étrendemhez, amit ott tudok naplózni (ezt nem szoktam megcsinálni, ennyire nem vagyok precíz). Ezt inkább ha lehet én felügyelem, a saját tudásomra és tapasztalatomra támaszkodom, nem egy karkötőre, ami megmondja nekem, hogy mennyit kell mozognom egy nap ahhoz, hogy "fitt legyek" (fúj, kiráz ettől a szókapcsolattól a hideg). Jó, nyilván, én versenyző sportoló voltam (azóta már csak hobbi), ragadt rám valami a koszon kívül abban a több, mint egy évtizedben, amíg csináltam, az átlag amerikai nem ért hozzá, ez tény.

Új hozzászólás Aktív témák