Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz s_e_n_k_i #23284 üzenetére

    Hmm szóval a raspi-config-ban be lehet egy VNC szervet kapcsolni? Kipróbálom. Mi a chrome plugin neve, vagy egyértelmű lesz ha rákeresek?

    (#23286) soldi3r: Azt is megnézem hogyan kell ezt a NOOBS-ot felrakni, köszi.
    Abban van különbség mit rakok fel? Van úgy látom pár VNC, realvnc, tightvncserver, stb.
    Kell hozzájuk valami kliens pluszban Win8.1 oldaláról? Vagy elég a távoli asztali bejelentkezés?

    (#23287) Pulsar : Nem feltétlen. Olyan nyelv kellene amiben nem nehéz leprogramozni a dolgokat. Próbálkoztam már MSP430 Launchpad-al, na az nekem magas az nagyon hardverközeli a marha sok regiszterrel meg mi mindent kell kapcsolgatni, nem látom át. Ezért átnyergeltem Pi vonalra, hát ha egyszerűbb lenne megvalósítani.
    Nem vagyok egy nagy programozó, amihez eddig volt szerencsém az a C/C# és Java.
    DS 18B20-ból van pár db-om. Elvileg ez az analóg értékeke már átkonvertálja digitálisra, és ezt lehet beolvasni vagyis már nem kell konvertálni. Ha jól tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák