Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    Sziasztok. Akad itt esetleg Audi mágus? Egy 2001-es kotró 2.7 v6 biturbo, manuál 6os váltóval rakoncátlankodik... A sztori röviden annyi, hogy meg próbálták át írni a programot, de úgy fest nem jött össze.... Az eredeti tulaj szerint( nem tőle vettem) egy s4 programot akartak rá rakni, akit idő közben el tudtam érni. Épp csak az eladó néhány apróságról elfelejtett mesélni....
    Az autó jön-megy,teszi a dolgát. De néha( sokszor) el erőtlenedik. És nem mellesleg le zabálja a fejem. 100as benzinből sem tudom 11-12liter alá szorítani még országúton sem.
    Trafók rendben, egyedül a gyári kipufogóját akarom meg szerezni, mert most gyakorlatilag egy nyitott rendszer van alatta. Egyrészt zavaróan hangos, másrészt a lambda szondát állandóan vissza dobja a check lámpa.
    Arra van valakinek ötlete, hogy gyárira vissza programozni az ECU-t hogyan, hol lehet? A gond az, hogy elvileg ugyanazon motorkód (AZA) alatt több sw is volt hozzá. Ezt hogyan lehet kideríteni? Tuning max utána, ha rendben van minden.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák