Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz mrx1212 #107685 üzenetére

    Én azt a tanácsot kaptam hogy közepes Bosch, Zimmermann, de minimum Textar.

    Mivel nekem hátra kellet Textar lett(na meg 19éves a kocsi, nem kell hogy +10évig bírja)

    Visszanyomóknál azt olvastam hogy nem minőségi gyártóknál előfordul hogy hajlik a cucc nehéz vele dolgozni
    Hogy milyen kell hozzá, ami rá való ezekben a készletekben sokfajta van és azt kell használni ami pontosan beleillik

    Amúgy kérdez körbe hátha van aki kölcsön tudna adni egy készletet(minél több drabos annál biztosabb hogy van benne megfelelő)

    Ha lent van a tárcsa visszarakás ellőt az agyat alaposan takarítsátok meg nehogy valami tárcsa és az agy között legyen(rozsda is elég), mert akkor üthet a tárcsa
    És le kell fújni réz spray-vel(pl [link]) az agyat hogy ne rohadjanak össze

    Féktisztító spray-re is szükség lesz

    Egyedül nem tudod megoldani, mert légtelenítéshez két ember kell (egy pumpál nyom, másik meg megnyitja a légtelenítő csavart)

    Ezeket találtam
    How to change rear brake pads on OPEL ASTRA H Saloon [TUTORIAL AUTODOC]

    How to change front brake discs on OPEL ASTRA H Saloon [TUTORIAL AUTODOC]

    Autodoc videókat azért szeretem mert kiírják a meghúzási nyomatékot(de néha van bennük hiba, volt olyan videójuk ahol rosszul használták a visszanyomót)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák