- Megérkezett a Samsung Galaxy A37 és Galaxy A57
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- MIUI / HyperOS topik
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Bővül a One UI 8.5 béta, régebbi Galaxy készülékek is csatlakozhatnak
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Lassan húzóágázat lesz a villanyautó a Xiaominál
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Northlorien
tag
válasz
Pro Koryak
#45008
üzenetére
Srácok, teljesen meddő az LG vs Pana vs Sony vs Philips vita. Képminőség tekintetében mindegyikben ugyanaz a panel van, és egy hozzáértő kalibrátor betudja állítani úgy, hogy mindegyik ugyanúgy nézzen ki.
A Pana egyik nagy előnye az, hogy gyárilag iszonyat jól beállított képet látsz már, a többinél meg kevésbé. A 3d Lut miatt az LG több szempontból finomabbra hangolható - bár ember legyen a talpán aki tisztességesen betudja húzni, mert nem az egyszerű kategória.
Egyvalamit ne felejtsünk el. A panelek amiket bemutattak bár kalibráltak voltak, de egyik sem volt kivállogatva, hogy tökéletes panel legyen. Vincent uj hz1000-es videójában is van egy ronda csík a Panában, az én otthonimban - ok nekem gz950-em van - pedig semmi sincs, illetve ha jól emlékszem a HDTVtest-es videóban sem volt.
Nem utolsó sorban nem véletlen, hogy a Panas arcok összekeverik az LG-t a Panával. Komoly sanszal, tisztességes kalibráció után annyira közel lehet a kettőnek a képe, hogy nehezen lehetne eldönteni hogy melyik melyik, es ki mit preferál - ami egy iszonyat jó dolog, mert azt jelenti, hogy mindkét tv képe nagyon jó, és belehet őket standard szerint húzni.
Összegezve, ha nem szeretnél kalibrációval túl sokat vesződni, es nem érdekelnek a játékok, vegyél Panát, ha érdekelnek a Kompetitiv játékok és hajlandó vagy kifizetni még plusz x összeget kalibrációra, vegyel LG-t . Ha sok pénzed van és nem tudod mit csinálj magaddal vasárnap reggel akkor meg Sonyt, mert úgyis mindegy - ez lehet rossz vicc volt, bocs a sony tulajoknak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Formula-1
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Megérkezett a Samsung Galaxy A37 és Galaxy A57
- Google Pixel topik
- Milyen légtisztítót vegyek?
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Arc Raiders
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- LG OLED48C41LA 3 ÉV GYÁRTOI GARANCIA
- SAMSUNG (QE65S95FAT) 165CM 4K OLED 144HZ SMART 2025 CSÚCS TV! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE77S90FAEXXN) 195CM 4K SMART OLED PRÉMIUM ! UJ MODELL AKCIÓ!
- LG 48"-os Smart OLED TV (2025.-ös) - Dobozában,2026.Júliusig Garival!
- SAMSUNG (QE55S95BATXXN) 140CM 4K OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- 0PERCES BOSE QuietComfort Ultra Headphones, zajszűrős, Bluetooth fejhallgató!
- AKCIÓ! AMD Ryzen 9 7950X 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Asrock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- Samsung Galaxy S23 128GB,Használt,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Vhiktor
