Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Garada #5295 üzenetére

    Figyelj ez semmi más nem volt itt a barátunk részéről mint egy újabb lejáratási próbálkozás.
    Nem érdekli őt sem a nyelvvizsga sem egyéb ilyen dolog. Az volt a cél, hogy lejárassuk Tirexit a "rajongói" között. :K

    A pixelcsöcsös beszólás is csak azért volt, hogy próbáljon idegesíteni. Holott mindenki tudja pl egy Skyrim esetében, hogy a férfi játékosok jóval több %-a csinál női karaktert mint férfit. (és ez a legtöbb RPG-re vagy MMO-ra igaz)
    Nem kell hozzá messze menni. Fel kell menni a Nexus-ra és meg kell nézni a feltöltött képeket. A képek 80%-a női karaktert ábrázol és nem hinném, hogy azoknak a képeknek női tulajdonosaik lennének.
    Továbbá ott vannak a női ruha tervezőik is stb stb stb lehetne ezt estig elemezni...

    Nem! Ez nem így van! Csak Tirexi megy női karakterrel mert arra veri. :DDD

    Megnézném egy Tomb Raider-ben hogyan megy férfi karakterrel valaki is. Vagy lehet akkor nem is játszik vele. :DDD

    A lényeg az egész szövegében az, hogy csak én vagyok a rossz, én nem tudok csak angolul, én csinálok csak női karaktert, stb stb stb... Látni kell a sorok mögé emberek. Ennyi az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák