Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ősember

    őstag

    válasz razor03 #14907 üzenetére

    hello
    rolko, akinek maki avatarja van :D az oldal pont azért van, hogy segitsen tájékozodni, örülök, ha bevált ;) én a legtöbb tesztet p35-ds3 lapban végeztem (ezért sem látni kiugroan magas feszültséges teszteket, tudni illik az én lapom eszméletlenül droppol) ha most vennék lapot, akkor lehet elgondolkoznék egy p45-ös chipseten, mivel árban kicsivel 20k felett vannak ujonnan, ami nem is sok :K nem tudom lehet-e ajánlani lapot külön quadhoz vagy dual core-hoz, szerintem nem nagyon :B de az a biztos, ha megkérdezed valamelyik illetékes topikban :R

    kerinagy: esélyed van, a kérdés az, hogy mekkora esély :P amiket lehetett látni aproban elado geileket azoknál általában 900 körülö cl4-es eredményt mutattak, de magasabb orajeles teszteket nem. ebböl arra következtetek, hogy ez a 900 cl4 volt a jobb beállitás és a cl5-öt hanyagolták. valoszinü nem szeretett a ram sokkal magasabb orajelen menni, igy maradtak a kisebb késleltetésnél.

    SpZ: egyszerüen ugy kell beállitanod a ramot, mintha 800-as lenne és ennyi :) ez ugye annál a modulnál tuningnak fog minösülni, tehát elképzelhetö, hogy egy kis feszt emelni kell majd, de több mint valoszinü, hogy csak ugy alapfesszel is megy majd 800-on akármilyen 667-es legyen is az :K

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák