Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    Tehát összefoglalva:

    December 13-án hozzányúltak a login manager's crypto kódjához. Nem biztos, hogy ez okozta, de érdekes egybeesés, főleg hogy ott van a hibaüzenetem :D

    Ma felraktam egy win és új firefox profillal kezdtem neki a netezésnek. Viszont nem tudtam jelszót elmenti és azóta kiderült, hogy mester jelszót sem tudtam beállítani.

    Az about:support oldalon lévő firefox felfrissítése "megoldotta" a problémát. Csakhogy a profil mappát visszahelyezte a C meghajtó appdata könyvtár alá, ami nekem nem jó. Nálam egy külön meghajtón van, valamely almappájában elrejtve :)

    Ha ezt "felfrissített" profilt átmásolom a másik meghajtóra, akkor újból nem működött a jelszókezelés.

    Így hát ideiglenes ellehet kerülni a problémát úgy, hogy visszahelyezzük a profil mappát oda, ahol kezdetben van. (c:\Users\<felhasználó>AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\)

    Kicsit keresgéltem a neten, és találtam rajtam kívül egy embert akinek ugyanez volt a hibája. (Since last update firefox does not save nor remember any password.)

    Szépen összefoglalva itt hagyom ezt a fórumban, hátha lesz még valaki akinek ugyanez a hiba előjön.
    Majd Jézuska hibajegyet hoz a Mozilláéknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák