Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz mrbig25 #243 üzenetére

    Szép, mutatós terv! Ha elkészült, kérünk képeket! :K

    Saját project:

    Haladtam ma megint egy keveset, majd holnap rakok fel képet mert rámesteledett.
    Sikerült befogatnom a helyére a sínes 5,25"-os rekeszt (amiből elvágtam hogy az alaplapi tálca alá beférjen), valamint a sínes HDD rekeszt (ez alól még hiányoznak a rezgéscsillapításra szolgáló gumibelső csíkok), de ezt elforgattam 90 fokkal, így ugyanarról az oldalról húzhatóak ki a vinyók mint a DVD író. Oka: 2 centi még kellett volna. :DDD De nem akartam se nagyobb házat, se újra kezdeni a vázat, megint... így maradt az elforgatás. Eddig egész jónak tűnik, de mire sikerült kialakítani, mindig elszúrtam, elnéztem valamit. :(((
    Én nem tudom ki mennyi idő alatt mekkorát halad, én csigatempóban haladok, már felb@sztam rajta magam megint... :W Pedig meg is terveztem előre. Na mind1.
    Súlya brutál lesz, stabilitásra: szerintem ugrálhatok is a vázon a 90 kilómmal. :DDD Ja és tuti lehetett volna egyszerűbben is, kevesebb csavarozással, kínlódással, de nem tudtam máshogy. Holnap rakok fel képeket, és majd érteni fogjátok.
    Egyébként a csavarok nagy részét vagy szegeccsel fogom helyettesíteni, vagy össze lesz heggesztve a váz és akkor kukázom őket.

    Kérdésem: ez így belefér a topic kereteibe, hogy tervezett ház megvalósulási fázisait ecseteljem, képekkel illusztráljam? Vagy menjek át ezzel a barkács topicba, itt csak a tervek maradjanak? :F

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák