Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Statikus

    senior tag

    válasz tibor23 #50299 üzenetére

    A mikrotik cuccokat úgy kell elképzelni, mint egy számítógép, amin fut egy OS, és amit beprogramozol neki, azt csinálja, semmi mást.
    Ha nem tudod beprogramozni, akkor jönnek a negatív vélemények, mekkora szar, stb.
    Ha értesz hozzá, vagy van aki ért hozzá és megcsinálja amit szeretnél, onnantól kezdve a legjobb cucc a világon (árát is tekintve).
    Aki ahhoz van szokva, illetve a tudása ott ér véget, hogy a routert kivesszük a dobozból, bedug, működik, még port forwardot is lehet állítani, az mikrotiknál meg fog bolondulni.
    Én sem vagyok MT ügynök, de belevágtam, izzadtam, működött, de rohadt sok idő és energia kell megtanulni a nulláról. Majd miután rájöttem, hogy nagyságrendekkel drágább az időm annál, amennyi alatt meg lehet tanulni, inkább megbíztam egy hozzáértő szakembert, aki megcsinált mindent, amit kértem 2 óra alatt. Néhány alap dolgot tudok - azzal is napok mentek el -, de a speckó dolgok megtanulására, fejlesztésre nem fordítok időt, inkább fizetek. Viszont nem egy MT cuccom van már, az eleje nem egyszerű, de utána álom. :)

Új hozzászólás Aktív témák