- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Fit 3 - keveset, de jól
- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nálam most a NAS úgy néz ki, hogy egy Kolink Satellite ház, a táp egy ATX méretű Super Flower Leadex 550W Gold, 2 db WD Purple 2+1TB HDD, 1 db Micron M600 rendszer SSD, a lap meg az említett Asrock J4125-ITX, benne 2x4 GB Crucial 2400 Mhz DDR4 so-dimm rammal. Egyébként a lappal nagyon elégedett vagyok, kifejezetten gyors a fogyasztáshoz képest, vagy akkor úgy írom, hogy hatékony. Gyorsan tölti a böngészőlapokat, én az alapján szoktam egy gép sebességét mérni leginkább.
-
Pista0001
addikt
Vannak azért vállalhatóbb régi gépek is.
Korai Atomok (D510, D525, stb), Sandy, Ivy, Haswell, AMD oldalról a Kabini például, ... Ezek is már kb 10 évesek (vagy több), ami ezen a területen régi, keveset fogyasztanak akár mert kis teljesítményűek, akár mert jó az energiagazdálkodásuk, és nasnak bőven jók. Ha épp van a sufniban ilyesmi, vagy olcsón sikerül venni, lejjebb lehet szorítani úgy a bekerülési költséget, hogy villanyban se kell feltétlenül később kifizetni. Nálam is van függőben ilyen projekt, van a célra egy D510 meg egy 847-es Celeron, de van egy forrasztott procis Kabinim is. A P4 manapság másra nem jó, mint retro oprendszerrel, retró játékkal játszani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hobby elektronika
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Fogyjunk le!
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- PlayStation 5
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Subaru topik
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- További aktív témák...
- Szinte új, minőségi, állítható ritkítóolló
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 1xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G RJ, HBA330, áfás
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest