Hirdetés
- Jövő héten indul a Xiaomi kameraforradalma
- Csonkítás áldozata lett a nemzetközi Redmi Note 15 Pro+
- Nem rejtegetik tovább a Redmi Note 15 Pro és 15 Pro 5G globális verzióját sem
- Akciófigyelő: December 24-ig tart az Ulefone karácsonyi leárazása
- Bemutatta a Xiaomi a Redmi Note 15 és Note 15 5G globális változatát
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sagesz93
addikt
Hali!
Célom az lenne hogy a nagy gépemet kiváltsam egy ilyen kis masinára, mivel keveset játszok(inkább csak böngészek, zenét hallgatok és filmet nézek) már és talán veszek egy konzolt.
Gépvásárlós topikból irányítottak át. Bemásolva onnan a mondandóm:
Gondolkozok ezen az egész brazos dolgon, viszont látom, hogy hasonlóan kicsi mini-itx lapok pl. lga 1155 foglalattal. [link]
Menne bele egy kis i3, gondolom simán mehet bele az 1600-os kingston ramom, egy kis vga-val még el is lehetne fifázgatni rajta normálisan. (bár a konzol akkor is tervben van.)
Ennek a háznak a tápja meg gondolom el is bírja mindezt.(ha valaki tud más házakat mutatni, azt megköszönném.) Azt kéne tudni, hogy egy ssd meg egy hdd belefér-e ebbe a házba.
Ki mit gondol erről? Esetleg jobb megoldás? Igaz ez így drágább lesz mint a brazos de gyorsabb is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Akciókamerák
- Becsszó, még mindig készül a Half-Life 3!
- PlayStation 5
- World of Tanks - MMO
- Stellar Blade
- Majdnem megfelezi a GeForce GPU-k gyártókapacitását az NVIDIA?
- Futás, futópályák
- OLED monitor topic
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Corsair 2x16Gb 6400 cl32 hynix a-die eladó ( cl34 7800!!!)
- Kingston Fury Beast 32GB DDR5 5600MHz CL32 RAM
- Crucial Pro 48GB (2x24GB) DDR5 5600MHz CL46 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Corsair VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5200MHz CL40 - XMP - 99 hó garancia
- Eladó egy Clevo PA71HS-G i7 7700hq Gtx1070 Kérlek olvasd végig a hirdetést
- Bomba ár! HP ProBook 640 G4 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
- iPhone 13 128GB 92% (1év Garancia)
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
- Urvolax vezeték nélküli tolatókamera és kijelző / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


