Hirdetés
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Megérkezett Magyarországra a Poco F8 Pro is
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Csak egy ország kap Exynos 2600-as Galaxy S26 telefonokat?
- Minimális változásokat hozhat a Google Pixel 10a
- Fele annyit ér az iPhone Air, mint amennyibe pár hete került
- Az igazi Nokia örökébe lép egy legendás európai okostelefon
- Redmi Note 14 Pro+ 5G - a tizenhármas átka
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
HUN_Sector
#57944
üzenetére
Én azt hittem hogy a másik irányból le tudod csavarozni az usb-k PCBjét, elvégre, innen úgy tűnik mint ha belső menetes cucc lenne belepréselve a fém lapodba. Ahogy pl a power gombnál is van. És akkor az egész panelt le ki tudnád hagyni.
Amúgy a fenti aldis mágneses cucc neked is jó, egyik mágnest felragasztod a zára, a másikat meg a mesh lapra.
Amúgy nem opció egy külön vásárolt USB csatlakozás?
Tudom drága, mert pl 5k huf az usb "C" kivezetés, de simán kapni olyat amelyiknél 1 alaplapi csatira 1 előlapi kimenet van, csak ilyenkor a rögzítés szokott a gond lenni.De mitől forró?
Mert nálam az irodában lévő mini itx konfig esetén érthető hogy a nálad is használt hűtés miért nem bírja, abban egy 10600K proci van, az meg messze 35W TDP fölött van még word alatt is, csak úgy heccből.
Na ott tényleg érzem a meleg levegőt fújni kifele minden résen át.
De hogy 35W proci esetén hogy lehet forró a házad, az nekem rejtély...
Új hozzászólás Aktív témák
- Új, felbontott Kingston FURY 32GB (2x16GB) KIT DDR4 3600MHz CL18 Beast Black - 10 év bolti gari! -
- Dobozos Z790 AOURUS ELITE AX PCIe gen5, újszerű gyári antennával garival
- Dobozos Aorus B650 AORUS ELITE AX V2, újszerű, garanciával
- 27% - ÚJ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
- Több darab, 2-4-8GB DDR3/DDR3L 1333 - 1600Mhz-ig
- 153 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- OnePlus Pad Green nagy kijelzős, pehelykönnyű tablet 128 GB Wi-Fi Használt, karcmentes 3
- Apple iPhone Xs 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- JBL Quantum400 gamer fejhallgató
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



