- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iOS alkalmazások
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- 175 fotó, amit a Vivo X300 és X300 Pro kameráival készítettem
- 2.1-es Bose sztereó hangrendszer a Redmi K90 Pro Maxban
- Ha Kínában repülsz, és nem ilyen a hordozható töltőd, elveszik a reptéren!
- Telekom mobilszolgáltatások
- A legolcsóbb és a legdrágább új iPhone fogy a legjobban
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Steve1207
veterán
válasz
Steve1207 #46569 üzenetére
És úgy néz ki meg is van a megoldás. Simán lepattintottam az előlapot és szabadon hagytam a 12 cm-es ventit. Most silent-re visszavéve a proci és előlapi ventit beálltak a hőmérsékletek. Proci 41-42 fok idle, 65-66 fok stress test, hdd-k max 39-40 fok.
Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyit számít, hogy hogyan kapja a levegőt az első venti kialakításától függően. Ami még mindig zavaró, hogy a proci kis terhelésre simán belekúszik néha az 50 fokba, de utána vissza is áll.(#46570) polarmaci: az előzőekhez képest volt rosszabb, de még így is épp határon belül van igen, csak na, jobbat akartam, erre rosszabb lett? Ezért volt érdekes. Most úgy néz ki megoldódott, lehet kicsit modding lesz ebből, de nagyon szeretem ezt a kis házat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- Lenovo ThinkPad L14 G2 i5-1135G7 32GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen 5 PRO I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest