Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Google Pixel topik
- Huawei FreeBuds Pro 5 – független alternatíva
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Yettel topik
- iPhone topik
- Pura color: színkavalkádba bújt a Huawei legjobb kameratelefonja
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
A hangja picit erősebb a gyári Wraith Stealth-nál, de Silent módban 800-as fordulaton szinte semmit nem hallani, terhelés alatt viszont elég hamar felpörög és az fejmagasságban 1 méterről már minden csak nem észrevehetetlen
. Idle 35 fok körül tartja a 3800-on fixált 2400G-t (kb. 5 fokkal jobb a gyárinál), picit megizzasztva sem megy nagyon 70 fölé ahol viszont a gyári hűtővel előfordult hővédelem miatt lekapcsolás (default 75 van bios-ban beállítva bár az is lehet hogy a kevesebb levegőhöz jutó vrm is rásegített).Gondolkodom még a szűrő kivételén is mert viszonylag hamar látszik rajta a rátapadt por, és az nem annyira esztétikus, illetve talán javít a szellőzésen is.
Viszont amit elfelejtettem, hogy a szerelése az picit macerás és hozzá kapott leírással ellentétben a talpaktól kezdve mindent fordítva kellett felszerelni (de ez lehet az én bénaságom is, rég szereltem, kijöttem a gyakorlatból).
Summa: alapvetően elégedett vagyok vele, a korlátozott hely és az egyéb szellőzés hiánya miatt hasznos, hogy mást is ér bőven a légáramlat, de csodára ilyen házban nem nagyon lehet számítani

Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston HyperX és FURY 16Gb (20-22k) és 32GB DDR4 (47k) laptop ramok párban is 2666Mhz/3200Mhz
- Kingston HyperX FURY RGB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- 27% - ÚJ Corsair VENGEANCE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz KF556C40BBK2-64
- Team Group 32GB DDR4 3200MHz TED432G3200C22BK
- Lenovo T495 Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, újszerű állapot, számla, garancia
- AKCIÓ! ASUS H81M-A H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- OnePlus Open 512GB Voyager Black Karcmentes állapot 16GB RAM 6 hónap garancia
- AKCIÓ! 4TB Seagate Barracuda ST4000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Idle 35 fok körül tartja a 3800-on fixált 2400G-t (kb. 5 fokkal jobb a gyárinál), picit megizzasztva sem megy nagyon 70 fölé ahol viszont a gyári hűtővel előfordult hővédelem miatt lekapcsolás (default 75 van bios-ban beállítva bár az is lehet hogy a kevesebb levegőhöz jutó vrm is rásegített).

