- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Motorola Moto G77 - kis motor, nagy karosszéria
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
pillevas
csendes tag
válasz
#12681728
#40781
üzenetére
Ennyi pénzért szerintem elég jó vétel, én meg is lepődtem hogy 20eFt alatt is van ilyen szintű minőség.
a korábbi Hsz-ben leírtak szerinti a konfigom: Core i3; normál használat nélkül nem megy 40 fok fölé. Ventik le vannak véve minimumra, gyári CPU hűtővel. SSD +1 NAS 2Tb HDD. Ezen kívül még 3db SSD lehet bele tenni. Nekem nem kell VGA mert filmnézéshez+netezéshez a CPU ban levő pont megfelel. Most már 3x3 órát rászántam hogy a légbevezetést kábelezést kicsit gatyába rázzam mert nekem ez a hobbim. Alul van rajta porszűrő ami kivehető tisztítható.
Nekem normál CoolerMaster tápon van: ATX 530W. Csináltam egy átvezetést hogy a por ne gépben landoljon amit táp kerget keresztül magán. A gyári ventit alulra tettem és túlnyomásossá tettem a házat hogy csak a szűrőn menjen be a levegő. Így kevesebb lesz a por a gépben ami az egyik célom volt. A másik a hangtalanság.https://prohardver.hu/dl/upc/2017-10/09/398095_o59z43pcnh9pu2fd_20171008_142945_masolata_2.jpg
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Autós topik
- A Razer új klaviatúra-zászlóshajóját meglátva biztos félrenyeled a teát
- Milyen légkondit a lakásba?
- Ingyenes az Epic Store-ban a Return to Ash
- Melyik tápegységet vegyem?
- Bittorrent topik
- Arc Raiders
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- 233 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Samsung Galaxy Book 3 /i5-1335u/8GB/512SSD/FHD/Garancia
- 179 - 180 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4224
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


