Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz lbence #71028 üzenetére

    Nagyon fasza kis gép, szeretem. Hely nagyjából annyi rajta mint a Gulliveren. Ülés újra van húzatva rajta, de a szivacsot nem cserélték ki, az totál ki van ülve. Ha már újra lesz szivacsozva az ülés púpját 4-5 cm-rel hátrébb tetetem, kényelmesebb lenne úgy.
    Várom hozzá az alkatrészeket, olaj már megvan, jön egy levegő szűrő, a variátorhoz menő szűrőt is cserélem, mert az sosem volt szerintem, kisujjnyi vastagon állt rajta a retek. Rendeltem még pár csavart, olajszűrőhöz O gyűrűt, meg a gyári szerszámtartót.
    Egy kisebb gond volt vele, hogy 10-ből 1 alkalommal nem akart indulni önindítóval, tekert mint a bolond, ha el is kapta 4-5 ütem után lefulladt. Rúgásra pöccre ment. Kiderült, hogy a gyertya nem volt rendesen meghúzva, ki tudtam szinte kézzel tekerni.
    Kipufogó is le lesz kapva pár helyen kezd rozsdásodni, megelőzöm a bajt.
    Féktárcsa fura kopására kéne rájönnöm, miért nem kopik a tárcsa szélén. Gyári Yamaha betét van benne, szét fogom szedni és megnézem.
    Papírozás után meg kap majd egy Malossi Multivart, hogy jobban menjen :D

    Papirozás:
    Eredetiség vizsga 15.500
    Egyedi forgalomba helyezés + műszaki kb 28.000
    Regadó kb 13.000
    Vagyonszerzési illeték 2400
    Forgalmi 6000
    Törzskönyv 6000
    Rendszám 5500

    Összesen 76.400 Ft.
    Ha rendszámosat veszek annak az átírása 30.000 Ft durván, szóval a különbözet 46.400. A gépet 155.000-ért sikerült megvenni, a legolcsóbb rendszámos hahun 200.000 és azért el kellett volna menni Pestre és képek alapján nem ilyen szép + futót bérelni stb ami további 20.000 Ft-os költség, ez pedig helyben volt.

    A Gullivert végül 85.000-ért vitték el a szomszéd városba, de elég sok érdeklődő volt aki több száz km-ről jött volna le érte.

    (#71029) sityupityu

    Én más iskolában nem néztem szét, mert anno itt csináltam a B,C,E jogsit, végig korrektek voltak, jó oktatókkal.

    (#71031) suste

    Igen ez így van! Ha e-learningben csinálod, akkor még több idő, mert azt is el kell végezned.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák