Hirdetés
- Samsung Gear S3 - második kör
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Örömhír: nem spórol Európán a OnePlus
- Milyen okostelefont vegyek?
- Ekkor startol és ennyit gyártanak a Galaxy TriFoldból
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Huawei Watch 4 Pro - kívül-belül domborít
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
gaborbol
őstag
válasz
tothbe
#52226
üzenetére
Koszi!
Mivel itt a kep gep az asztalon es a tesom gepet postazni kell, meg szeretnem jaratni valamivel mielott kimegy a gep. Kivancsi lennek , hogy mekkora a kulonbseg a ket kep kozott, ha mar itt vannak, ugyan az a VGA, ugyan az a ram.
DaVinci Resolve-t szeretnem majd hasznalni .PCMark 10, Cinebench es 3DMark van eddig felteve. Van valmi teszt progi ami a szerkeszteshez valo gepet teszteli?
-
zsoltip
őstag
válasz
tothbe
#52122
üzenetére
#52120 ollie
Köszönöm! Így már értem!
#52121 woodworm
#52122 tothbe
Örülök, ha legalább az ingerküszöbötök elérte a gondolatom megosztása.
Továbbra is tartom, hogy egyértelműen és egyszerűen feltett kérdésre, ugyanilyen, nem fals választ ildomos írni. Ha valaki úgy akar válaszolni, hogy a felét el sem olvassa a kérdésből, inkább tartsa meg magának.
Mivel nem böngésző specifikus a kérdés, így nem gondolom, hogy effektíven ott a helye. Persze lehet tévedek. -
cigam
titán
válasz
tothbe
#51743
üzenetére
Már az audió-t szétválasztani a videó-tól is külön app kell, és abból sincs jó ingyenes.
Fogysz egy ingyenes Audacity-t, felrakod hozzá az ingyenes ffmpeg csomagot, és már meg is nyithatod vele kedvenc videód hangsávjait. De pl. ott az avidemux, vagy a tsremux. Mindenik ingyenes, és képes külön kiexportálni a hangsávot. -
SunMount3r
nagyúr
válasz
tothbe
#51596
üzenetére
Ez mondjuk így nem igaz. Ha megnyitom a lejátszási ablakot Chrome-ban a Dev Tool-s-al, akkor vannak ott csak audio mp4a stream-ek is (m3u8 listában) a Fetch alatt. Ha ebből egy url-t beteszek pl. a MPCHC-ba, akkor le is játssza (tehát csak a hangot), de egy idő után abba marad, tehát ezek csak töredékek. Szóval nem tudom, hogy lehetne megoldani, hogy folyamatos maradjon az élő stream.
-
SunMount3r
nagyúr
válasz
tothbe
#51592
üzenetére
Engem leginkább a direkt stream-elés érdekelne. Azt már tudom, hogyan lehet neki megadni pl. egy online rádió stream url-tjét, ezek működnek is. Node a konkrét eset nem ilyen egyszerű. (Másik olyan "gép", ami meg szinte mindig rendelkezésre állna, hogy kiszolgálja ezt a cross-stream-elést, olyan egyelőre nem lesz nálam).
-
sisi22
aktív tag
válasz
tothbe
#50983
üzenetére
Kiprobaltam volna a todolist8-at, de csak tagoknak engedi letolteni, a programozas meg tavol all tolem, igy, ha valaki letoltotte es elkuldene nekem a zip fajlt kiprobalasra, megkoszonnem.
A masik linken sajnos tobb kamu dolog van, a joplin pl egy valami, de amikor a weboldalat megnezem, egeszen mas programot akar a nyakamba sozni, es semmi mas nincs ott.
Mas ingyenes programoknal pedig kilog a lolab, hogy egy fizetos programjukat butitottak le hasznalhatatlanra, hogy a fizetoset megvetessek. -
-
tpeter77
addikt
-
-
pc360
addikt
válasz
tothbe
#43728
üzenetére
Miért, az időzíthető? Nem hinném. Amúgy a FRAPS már rég eltűnt a süllyesztőben, semmi értelme ajánlani. Régen se volt jó, de mivel 5 éve abbahagyták a fejlesztését, így már nem változik a dolog. A CamStudio ugyanaz az elavult szutyadék, ami még újkorában sem volt jó.
Azóta vannak modern és ingyenes darabok, pl. OBS Studio vagy oCam, amik nem mellesleg működnek is. Játék-felvételre főleg az első ajánlható. Welcome to 2018!
Plusz van még a Bandicam és az Action!, amik ugyan aktív fejlesztés alatt állnak, de a sokkal hektikusabb működésért még pénzt is kérnek, szóval marad az a fenti kettő ajánlott, amit írtam.
-
ALFA
senior tag
válasz
tothbe
#39417
üzenetére
Kell nekik egy ingyenes app, de mindent tudjon és úgy, ahogy ők szeretnék. Na ilyen nincs.
Nem igazán. Döngették a mellüket, hogy sp-vel mindent meg tudnak oldani, nem kell törődni semmivel, és most már több százféle egyedi kütyühez kell biztosítaniuk az elérést, mindegyikhez jó pár API kell.
Erre mondtam, hogy vagy visszatérnek valami szabványos megoldáshoz - mondjuk "böngésző alapú" megoldás - vagy közlik, hogy milyen kütyükkel (nem) foglalkoznak. Csakhát akkor a melldöngetést abba kéne hagyniuk, úgyhogy most vakaróznak.Lehet, hogy az API valami jó megoldás lehet, nekem úgy tűnik, csak egy kerülő utat biztosít, ettől kezdve viszont az adott API lesz a függőség, és úgy tűnik, még nem jöttek erre rá.
Nem ismerem, így nem tudom, mivel lehetne kiváltani, ahogy néztem az általad ajánlottakat a sp kiváltására, mindegyik vaalmi rész dolgot tud és azonnal saját magát akarja függőségi helyzetbe hozni, ami jó bevételi forrás nekik, csakhát ezzel együtt ők diktálnak. -
ALFA
senior tag
válasz
tothbe
#39406
üzenetére
OK.
Nem értek hozzá, nemcsak a sharepoint-ot nem tudom, mire jó, de azt se, mi a nyavalyának kell annyiféle API, azért kérdeztem rá itt, mert logikát nem látok benne. Ha a rengeteg API a gond, akkor ki kéne adni egy ukázt, hogy miket akarnak, és miket nem, és rögtön lehet korlátozni a számukat.
Gondolom én.
-
ALFA
senior tag
válasz
tothbe
#39388
üzenetére
Azért sértődsz meg, mert utánanéztem, amiket ajánlottál, és nem feleltek meg az általad leírtaknak?

A sharepointról nem tudok semmit, csak annyit, hogy panaszkodtak páran, hogy már több ezer api-t kell kezelniük, és jó pár apinál megjelentek szerzői jogi igények is, egyre nehezebb ingyeneset találni ezért akarnak valami más megoldást.
-
ALFA
senior tag
válasz
tothbe
#39383
üzenetére
Hát, nekem úgy tűnik, hogy egyik se free, de ez nem annyira lényeges.
A bitrix meg google meg hasonlók eleve kilőve, mert nem létezik telepítő program, csak webes szolgáltatás.
A többinél is úgy látom, az a lényeg, hogy rátegyék a kezüket az adatokra, minden rajtuk menjen keresztül, úgyhogy ezek nem jók. -
-
-
sbazsi
veterán
otthoni gépen.
php-triad rendben van, azzal már megy a website, esetleg mellé egy servu ftp server.
a kérdés az, hogy a képekből ügye albumot kell csinálni, és lejelszavazni.
mindenképp a htaccess-t javasoljátok?
vagy hogy?
ha visszamenőleg is fel a akarom tenni az albumokat (több100) azt lehet automatizálni?
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Gear S3 - második kör
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Gigantikus fordulatot vett a GeForce RTX 50 Super sorozat törlése
- Milyen processzort vegyek?
- További aktív témák...
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Árváltozás: Deus Ex Human Revolution Collector's Edition
- Árváltozás + játék DVD: Watch Dogs Deadsec Edititon
- LG 27MR400 - 27" IPS LED - 1920x1080 FHD - 100hz 5ms - AMD FreeSync - Villódzásmentes
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R7 5700X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 Super 12GB GameMax Aero Mini ECO 650W
- Zalman S3 Black modern, letisztult szèpsèg
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R9 3900X 32GB DDR4 500GB SSD RX 7800XT 16GB Corsair 4000D Cooler Master 750W
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







Továbbra is tartom, hogy egyértelműen és egyszerűen feltett kérdésre, ugyanilyen, nem fals választ ildomos írni. Ha valaki úgy akar válaszolni, hogy a felét el sem olvassa a kérdésből, inkább tartsa meg magának.







