Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Molydeus #106701 üzenetére

    Ja, így teljesen érhető, hogy mire gondoltál :K Nagyon sok alsópolcos reverse dyesub gyártónál a QC azt jelenti, hogy csomagolják is ellenőrzés nélkül, ami elkészült.

    Dye-subnál meg ugye minden egyes batch feliratozása egyedi beállítás kérdése, de lehet hogy tévedek.
    Jól tudod. Ha a folyamat nincsen hülyebiztosra alakítva, akkor dyesubnál könnyen jöhet az igazítási hiba.

    A doubleshotnál ha egyszer már megvan a jó öntőforma, akkor nem gond konzisztensen ugyanazt hozni, amig maga a forma kitart.
    Ezzel az a baj, hogy a konzisztens feliratozás tipikusan már a nulladik lépésben eldől az öntőforma létrehozásakor, és ha ott félrement a felirat vizuális megjelenése, akkor a legtöbb gyártó nem foglalkozik a finomhangolással nagyon. A pozitív példa új piacra lépőként a Keykobo és a Drop DCX profilja, ahol hallgatva a közösségi visszajelzésre, javítottak az öntőformán az egységes tipográfia érdekében.

Új hozzászólás Aktív témák