Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Most ez egy olyan kérdés lesz, amit "nekem kellene tudnom", de azért megkérdezem.
    Visszaadtam a kölcsön autót, a Corsával róvom az utakat megint, viszont azért tartok vele így a nyáron, családdal, gyerekekkel menni nyaralni, rokonokhoz, stb. Eredeti tervem is az volt, hogy szaladgálósnak tartom meg. Jó lenne még most nyáron megejteni a vásárlást, mielőbb.
    A gond csak az, hogy nem találok olyan Xsara Picassot, amilyet keresnék. A tökély lenne egy 2008 utáni, piros, benzin-gázos, 200e alatti km, ismert előélettel rendelkező vas, de ha ebből már néhány teljesülne is örülnék. De nincs ilyen már egy jó éve se, ezért nem tudom mit döntsek:
    1. Várjak. Hátha idővel megjelenik egy olyan kocsi, amit keresek, addig is használjam a Corsát. Persze lehet sosem lesz olyan, amilyet igazán keresek.
    2. Vegyek egy random benzines Picassot, és tudjam le ennyivel. Gázt meg vagy kihagyom, vagy később beleteszem(?).
    3. Nézzek más, most elérhető gázos kocsikat és azok közül válasszak egyet.
    4.???

    Jó lenne már mielőbb megejteni a vásárlást, de azt se akarom, hogy rosszat vegyek, vagy ami nem tetszik.
    Mit tennétek? :C

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák