Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz t72killer #177829 üzenetére

    Nekem is nagyon szimpatikus volt amikor rugged telefont kerestem.
    Pár apróság miatt esett végül másikra a választásom:
    -a kijelzője nem tudja elérni a 720p felbontást, ami nekem kiritkus, pedig ezt a méretet kerestem én is;
    -a kamera nekem kulcs fontosságú munkához, mert sokszor csak befotózok egy nagyméretű elosztót és csak később döbbenek rá hogy kellenének a kis egységek feliratai is, na ennyire nem jó a kamerája;

    Majd ezek után már elkezdett zavarni hogy ekkora összegért akkoriban már zavart a felső és alsó káva, hogy a kijelző erős fénynél gyengus, meg hogy nincs 3. SD kártya slot, hanem a második sim slot hibrid.
    Pedig nagyon tettszik hogy az XL csomagolású változat walkie talkiként is használható, mert abban már van hozzá antenna.

    Ha már akkoriban nem találtam ebben a 4-4,5" méretben megfelelő strapa telefont, akkor már inkább olyat néztem amiben van hőkamera, így nem kell külön usb modult használnom, szal végül BV9900PRO-t vettem, 6" kijelzővel...

    De pár havonta ránézek a unihertz weblapjára, hátha van valami faja új teló.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák