-
Mobilarena
Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:
Új hozzászólás Aktív témák
-
FehérHolló
veterán
Mintha nem pörögne annyira a topic, mint pár héttel ezelőtt.
Úgy látom, nem csak én untam bele. Pedig még egy második single végigjátszásba is belekezdtem, de szinte semmi pluszt nem ad. Tuchanka környékén abba is hagytam. A multit néha még előveszem, de nagyon egysíkú és nem köt le sokáig.
A ME2-nél bezzeg rögtön az első végigjátszás után (még aznap) elkezdtem a másodikat, és gördülékenyen, élvezettel pörgettem ki ismét. A ME3-ból valami hiányzik, ami újra és újra a monitor elé kötött az előző részeknél. Leginkább az összhatással van bajom, vagy nem tudom.
Új hozzászólás Aktív témák
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Prémium vizhűtéses számítógép! I9 11900K / RTX 3090 / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- 126 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged