Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlac

    Topikgazda

    válasz kushwavez #34676 üzenetére

    nincs min futtatni
    a /dev/sdValami elérésipont sem jön létre hozzá

    de egyébként szerintem nem írt rá a telepítő semmit, mert amikor a nyelvválasztónak kellett volna bejönnie, mindig kikapcsolt a monitort azzal, hogy nincs jel (de amúgy egy win és linux dual boot volt rajta, ami még aznap is vígan működött, mindenféle előjel nélkül)

    azért gyanakodok a telepítőre, mert pont akkor halt meg az ssd, amikor egyszer otthagytam a gépet, úgy hogy nem volt kép
    egyik másik gépemen a telepítőt módosítgattam, aztán utána ezen teszteltem, hogy meddig jutok el vele, de a nyelvválasztó sosem jött be, ekkor kinyomtam a gépet, utána próbálkoztam más beállításokkal, ilyenkor még működött az ssd
    viszont az utolsó próbálnál úgy hagytam kép nélkül a gépet, hogy hátha feléled, meg már eléggé untam is, jóval később hallottam, hogy újraindult a gép, a post-nál nagyon lassan ment tovább és az ssd-t sem találta
    olyanra gondolok, hogy szokott olyat csinálni a macos telepítő is, hogy ha megakad, akkor egy idő után kikapcsolja az eszközöket és lehet, hogy küldött az ssd-nek valami hibás parancsot, amitől a vezérlő megdöglött rajta

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák