Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz Vasti74 #82792 üzenetére

    Blutooth hangszóróhoz zene biztosítása Nuclearral.
    Böngészés, email, mérőóraállás bejelentés, szöveg és táblázatszerkesztés alapszinten.
    Doom2 futtatása a szentendrei HÉV-en és a balatoni gyorsvonaton.
    Meg persze néha 4k videót szeretnék renderelni miközben a GTA5-öt sztrímelem a tviccsen.

    Ne viccelj már az E8400 az nálam a géming rig. Azon már egy Assasin Creed vagy GTA4, is vígan elszalad, sőt a Caesar3 grafikai beállításait már csutkára tolhatja. Gondolom anyud ezt mind csinálja. De most komolyan szerintem a hardverek terén az átlagemberek gépe jóval többet tud, mint amit valójában használnak. Szerintem arról van szó, hogy a különböző szoftveres praktikáknak köszönhetően a hardverek használhatatlan lassúvá válnak és az emberek nem veszik a fáradtságot, hogy foglalkozzanak vele és inkább vesznek egy új gépet, miközben egy SSD-vel és egy linuxszal még menthető lenne. Melóhelyen kaptam egy 11gen-es i5-ös laptopot munkára. És mit kell vele csinálnom? Docx és xlsx fájlokat kell vele legyártanom, igazából ezt a celerongyos géppel is simán végre tudnám hajtani. De nyilván a hülye windows nem megy fel akármire. :U

    Leszámítva a gémereket és a bányászokat mindenkinek 3x-5x jobb gépe van mint amire valóban szüksége lenne. De manapság szerintem a gémerek is jobban járnak egy konzollal, mint egy aranyárban mért számítógéppel és arról nem is beszélve, hogy sokkal tisztább, szárazabb érzés.

Új hozzászólás Aktív témák