Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • teleahocipöm

    senior tag

    válasz Frawly #52246 üzenetére

    Frawly
    Volt amit dd-vel írtam, nem bootolt, persze el is ronthattam, nem vagyok egy nagy Termináltor :). Szeretem az egyszerűséget, ezért elég nekem a xfce, lxde, de nyitot vagyok másra is. Wint csak végső esetben használom, mert nagyon lassú, így ha lehet egy működő linux alatt irnám ki az újat, így az Unetbootin adott és egyszerű is ezért használtam.

    Ezt az UEFI újraállítást nem értem, hol és hogy kellene?

    OEM verzio: letöltéskor nem láttam, hogy ez OEM, különben hagytam volna a csudába.

    Nem ismerte föl a hangeszközt, legalábbis valami olyasmit írt ki, hogy nincs.

    "Mi az, hogy nincs videó?" Hát a másodpercenkénti egy képkocka az nem videó. :)

    "A hw-frissítés lehetősége meg mi a rák?" Ilyesmire gondoltam: (bocsi nem fogalmaztam pontosan)

    Volt valami hw elemek vagy mi a csuda, nem emlékszem, de megnyitáskor egy szürke keretü, szürke és üres ablak nyílt meg, semmi nem volt benne, semmit nem is lehetett kezdeni vele, csak bezárni.

    Amit az Arch-val kapcsolatban írsz az már eleve rossz :) én egy egyszerű felhasználó volnék, csak használni akarom a gépen plusz nyomtatni a wifis nyomtatóval. Rajtam csak átvillant az Arch manuális feltelepítésének lehetősége, egy kicsi és valószínűleg egy gyors, fölösleges dolgok nélküli rendszert képében. Azért köszi, hogy rám pazarlod időded :)

Új hozzászólás Aktív témák