Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #45831 üzenetére

    Itt vagyok megint újra és mondom is a tapasztalataimat. :) :K

    A gépemen: Res tart után némi gyorsulást-én most látok, ha nem tévedek, nem 5-perc és nem néztem rá az órára, néztem mint a moziban rendesen, mi lehet a gond és tényleg jobb lett ...
    A gépet 6-szór indítottam újra: hátha jobban is látok valamit és most, itt mondom tovább, igyekszem pontosan mondani a továbbiakat, nem lesz könnyű leírni,"szavakba öntve", de igyekszem hogy sikerüljön is....

    A próbát úgy tettem meg ahogyan javasoltad és kíváncsiságom, sem kevés: mint most és mindig is érdekelt és érdekel: boot folyamata Linux-nak, milyen parancsokat hajt éppen végre, persze ezzel még nem vagyok tisztában, olvasnom kell biztosan még hozzá jó bőven, visszatérek a lényeghez...
    A boot után: te segítségednek köszöneten: most mára már, monitoromon is látom hogyan futnak a folyamatok....

    Hát mondhatom hogy villámsebesen úgyhogy olvasni??: Joni5 a robot, tudott talán és egy kép róla, remélem nem baj hogy ki is linkelem most ide: https://www.google.hu/search?q=johnny+5+robot&biw=1280&bih=845&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjW0e3H2aTMAhUHXSwKHV32AzEQsAQIIw

    Jó lenne egy Joni5 nekem is, főleg ha ráadásul még: Magyarul is beszélne hozzám, de álmodni-szép, főleg ébren nem lehetetlen a téma, pláne ebben a modern, technikai világban már van létezik is talán......

    Ezt nem viccnek-gondoltam: csak én ilyen sebességgel nem tudok olvasni, csak a folyamatot látni és meg is jegyezni valamit, amit hirtelenjében monitoromon is látottakra emlékszem és folytatom a témát komolyan tovább viccnéékül...

    Tehát amit láttam bootnál??
    Az szinte semmi de, egy pillanatra meg akad a folyamat és láttam-és most is gondolom és erős gyanúm is van arra, hogy igen látom: lan kábelnékül is várakozik, de mintha hamarább tovább is lépne: itt fontosat észleltem.
    A boot folyamat végén: talán jól mondom utolsó sorában ha igaz: valami szerver hibát írt is ki pirossal ezt biztos észleltem...
    Ezután bejön a képernyőn a koszöntőfelirat és lehet használni off line módban.....

    Kérdezni szeretném hogyan tudhatnám megoldani, hogy monitorom képernyőlén a listázás, egy gomb nyomásra várjon?
    A hibakeresést és értelmezést is nekem kezdőnek is könnyebb lenne.
    Zárom a soraimat és mindenkinek szíves elnézését és tőled is kérem, mert ennél rövidebben leírni nem sikerült....
    Köszönöm előre is türelmeteket, ha kérdést kapok igyekszem tömörebben válaszolni.

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák