- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- iPhone topik
- Magisk
- Google Pixel topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Ideiglenesen leállította az Xperia 1 VII értékesítését Japánban a Sony
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Igazi csúcskészülék lett a Poco F7 Ultra
Új hozzászólás Aktív témák
-
crea1984
tag
válasz
Intruder2k5 #364 üzenetére
Sziasztok!
Gondolom ez VISA kártyásoknál nem müködik
Közben megtaláltam, hogy igen -
stewenwolf
újonc
válasz
Intruder2k5 #945 üzenetére
Köszi a választ! Én 3.-án tettem meg a reklamációt a Raiffeisen banknál, ahol azt mondták, hogy belföldi cég esetén 30 nap a kivizsgálási idő és ez az idő alatt jóvá lesz írva az összeg a számlámon, ha jogosnak találják a reklamációm. Másnapra kaptam is egy levelet, hasonló szöveggel hogy további vizsgálatok is lesznek, és jóváírás után még 90 napig vissza is vehetik a jóváírt összeget.Kaptam az ügyemhez egy azonosító kódot is, ugyanis az ügyintéző hölgy azt tanácsolta, hogy 2 hét elteltével azért kérdezzek rá, hogy mi a helyzet az ügyemmel, és akkor arra szükség lesz a beazonosításhoz. Ezt meg is tettem 18.-án, az volt a válasz, hogy folyamatban van az ügy kivizsgálása és, hogy ez akár 60 napig is eltarthat. Az viszont egy picit aggasztó, hogy amikor rákérdeztem, hogy mennyi a valószínűsége annak, hogy visszakapom a pénzem egy olyan cégtől, amelyik ellen épp NAV eljárás van folyamatban, és a számlái zárolva vannak, nem tudtak egyértelmű választ adni, csak ilyeneket, hogy hát ezt még nem tudják biztosan, meg ennek még utána kell járniuk. Azóta sem történt jóváírás a részükről a számlámon, csak ezért érdeklődtem itt.
-
KROK640
nagyúr
válasz
Intruder2k5 #479 üzenetére
Simán lehet. És ahogy mondod, milyen sokan lehetnek azok akik nem PHznak de rendeltek tőlük ... A százmillás tétel akár simán helytálló is lehet.
És itt azért a topicban voltak komoly számok, sok ittenihez képest szerencsésnek érzem magam, én csak egy nagyon drága alaplapnak a garanciáját bukom így, úgy tűnik.
-
RobbyJr
addikt
válasz
Intruder2k5 #486 üzenetére
Valaki itt már írta korábban, hogy ebben a 3 milliárdos csalásban 20 bolt érintett.
-
KAMELOT
titán
válasz
Intruder2k5 #486 üzenetére
Értem miről írsz!
-
KROK640
nagyúr
válasz
Intruder2k5 #473 üzenetére
Ezt egyébként egy végtelenül unfair, és user unfriendly dolognak tartom, ugyanis így a gyanútlan emberek még utalgatnak, aztán vagy vissza se kapják a pénzüket, vagy évekig használja más kamat nélkül. (a mai infláció mellett ez is komoly szempont)
-
Maddrive321
tag
válasz
Intruder2k5 #473 üzenetére
Sajnos én se vagyok az, de az a legszörnyűbb , hogy bárhova megy el az ember az ügyben sehol nem tudnak neki segíteni. Én ezt az összeget 4-5 év alatt spóroltam össze, ha elbukom kb többé nem lesz esélyem új gépet venni, a 9 éves pcm lassan ki leheli a lelkét, nem baj majd nézem az M1-et
-
KROK640
nagyúr
válasz
Intruder2k5 #470 üzenetére
Jogos, térjünk vissza a Kazyhoz.
Azért durva, hogy itt egyeseknek sok száz ezer ft vagy ugyanannyit érő HW szorult be.
Ehhez képest én szerencsés vagyok, hogy csak egy alaplapom garanciája vált így kérdésessé... -
NyalokAA
aktív tag
válasz
Intruder2k5 #464 üzenetére
Én teljesen abban a hitben éltem , hogy az Emag olyan mint a BestByte vagy a Media Markt. Sikerült venni év elején a "bolti" árnál pár ezressel olcsóbban eredeti egérként eladott replikát náluk.
Szó nélkül vissza adták még a futár árát is miután visszament , de ezek után onnan biztos semmit. Főleg mivel kicsit utánanézve kb egy Fb marketplace vagy Allegro szint az egész -
Varázslóó
senior tag
válasz
Intruder2k5 #451 üzenetére
Miért szerinted akinek van egy kis infoja vagy aki gyanakszik egy boltra az jöjjön ide rossz hírét terjeszteni egy boltnak ? Vagy még is hogy kell elképzelni ?
-
b0077
tag
válasz
Intruder2k5 #451 üzenetére
Ha jól tudom, akkor 500e Ft fölött nem volt utánvét opció futár esetén (akár házhoz akár automatába kérted). Viszont a személyes átvétel esetén megmaradt az utólagos fizetési lehetőség. Ettől függetlenül kérhettek előleget, én mindig 300e Ft alatt rendeltem utánvéttel, tőlem soha semmit sem kértek. De szerintem még ez sem egy red flag normál esetben.
-
RobbyJr
addikt
válasz
Intruder2k5 #438 üzenetére
Persze, utólag könnyebb okosabbnak lenni, meg lehet kárörvendőnek lenni, ha valaki ettől boldog, hát legyen.
-
Szabi8814
friss újonc
válasz
Intruder2k5 #235 üzenetére
hát akkor nem is várom tőlük a visszautalást, de mondjuk ezek után semmit nem várok el tőlük
-
Szabi8814
friss újonc
válasz
Intruder2k5 #223 üzenetére
értem, kösz a tanácsot
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- AliExpress tapasztalatok
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- No Man's Sky - Már elérhető a Worlds Part 2 frissítés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- iPhone topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- iPhone SE2 64GB fekete, gyönyörű újszerű állapotban, 3db van, 85% 92% és 100% akkuval
- iPhone SE2 64GB 82% piros, saját dobozzal
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 12 128GB, fekete vagy fehér színben, újszerű állapotban
- iPhone 12 128GB, fekete és fehér színben, több db
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- Csere-Beszámítás! RGB Számítógép PC játékra! R5 5600X / RTX 3060Ti 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 7 5800X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Rampage SHIVA Enermax 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest