- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S24 FE - később
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
kisspista
senior tag
Nem ezzel van a bajom, mert 500-as értéknél sem tűnik el, hanem a skinben valami nem tökéletes, mert hiába van hivatkozás rá, mégsem tűnik el a panel - mintha nem futtatná az esc.exe-t!
Valakinek ilyen tapasztalata ZoZo v1.2.7 (800×480) skinnel?
Szanyo-nak ment ez ügyben a privát üzenet! -
kisspista
senior tag
válasz
vavakika #9190 üzenetére
Köszönöm, tényleg ez volt a probléma: TRob 800x480-as branding-jének meg megfelelő az icons\poi --> poi.icons és poi_icons fájljai. 480x272-esből kiszedtem, felülírtam, és íme az eredmény:
Légyszi TRob módosítsd a skined! Már kezdtem azt hinni, hogy tényleg a készülékemben van a hiba
Másik: calibrate_fix=1 értékkel nem vagyok kiegyezve! Szükséges a 9.2.0-ás verziójú Primo-hoz, mert nélküle "elmegy a hang", amit nem is értek. Hiába van a utility mappában az esc.exe és esc.nfrun fájl, akkor sem tűnik el a kalibrációs panel, s azt minden indítást követően újra és újra be kell konfigurálni. Tud erre valaki jó megoldást?
Esc.nfrun ezt tartalmazza:
SLEEP "100"
KEYPRESS "27"
QUIT -
vavakika
csendes tag
-
kisspista
senior tag
válasz
vavakika #9186 üzenetére
Akkor dobsz egy linket 800x480-as felbontásra 1.7b-ből? Köszi!
(#9187) stancy: ezt használom jelenleg: Eszter TTS Pro v1.85297
Tapasztalat: calibrate_fix=1 bejegyzés eltávolításával a hang megkergül, de csak akkor. Én is gondoltam, hogy nincs sok köze hozzá, de mégis a hang szórakozik vele!(#9188) TRob1: kipróbálom! Addig elárulod, hogy van 1.7b verziós branding-ed 800x480-ból?
-
stancy
tag
válasz
kisspista #9181 üzenetére
A calibratefix-nek semmi köze a hang el csuszáshoz. A használt tts verziód nem jó.. én is 3 verziót is kipróbáltam, ebből 2 alig beszél, csak néha szólal meg, viszont a menüben ezeknél több az állítási lehetőség csak éppen olyan mint az időjárás.. kiszámíthatatlan mikor beszél.
Az autópálya menüre nem lehet rányomni szimulációban, de ezt is leírtam már.. csak élesben müködik! ha van lehetőséged menj fel a pályára és próbáld ki.
-
pergamen
csendes tag
válasz
kisspista #9183 üzenetére
Szia,
a PRIMO 9.2.1.179499 van fent, elméletileg minden a helyén, a tts_nua_v5 mappa ott van a gyökérmappában, a voice-ban a Voice_TTS-nua-hun-f1-dri40-vssq5f22.zip fájl, a sys.txt odamutat, ahova kell...
És sajnos a hiba még ugyanaz: kiválasztás és visszalépés után marad a MohaBá...
A TTS PRO teljes változata, amiben már minden benne van, már létezik?
-
kelepce
tag
-
kisspista
senior tag
A 9.2.0-ás verzióhoz is szükséges a calibrate_fix, mert enélkül nekem elcsúszik a hang, és navigálás közben pl. meg sem szólal, valamint az elköszönéskor csak annyit mond, hogy: "Visz....".
Navigatemap.ui-hez nem nyúltam.(#9172) m.jeno: igen, nekem is az utolsó zozo-féle skin van fent, 1.7 rob brandinggel, utolsó verziójú exe, datát nem cseréltem!
Az az érdekes, hogy stancy skinjével előjön az autópályán való POI csoport kijelzése, színessé is válik, de rákattintás ott sem lehetséges nálam! Mindent próbáltam TRob branding-jével már, de sajnos nem tudtam sehogy sem összehozni....m.jeno: a calibrate_fix -et használod, szükséges nálad? Nálam kitörléskor elcsúszik a hang és élesben egyáltalán nem szólal meg Eszter TTS.
-
Gaberking
senior tag
Sziasztok!
Lenne egy problém amit nem tudok kikapcsolni. Ha talál GPS jelet akkor kiirja, hogy "belépett ebbe az országba.. meg akarja tekinteni az ország információit". Ezt minden bakpcsolásnál, amikor gps jelet talál eljátsza.
Ezt hol tudom kikapcsolni, vagy a sys-ből kéne kitörölnöm valamit?
Köszönöm!
-
m.jeno
senior tag
válasz
kisspista #9168 üzenetére
Nem vagy egyedül, két napi küzdelem után sem sikerült az autópálya infót összehoznom.
Akkor elöször tisztázzuk, "eredeti" primo1.2 utolsó primo.exe, zozo féle utolsó skin, TRob féle 1.7-es branding, - datába, skinbe, brandigba alapból nem piszkálok - mindez produkálta #9131-es képernyőt, megváltoztatni nem engedi, hiába adja be a poi csoportokat és hiába engedélyezem a poikat is - amire nincs is szükség, de hátha.
.
Stanci féle branding csere etetén, save-ből törölve újraszetapolva, már behozza a négy csoportot változtatni is tudom, de sztádán nem mutat semmit. -
kisspista
senior tag
Mindent kipróbáltam, amit te is és TRob is leírtatok, de hiába: nem jelennek meg a színes ikonok! Addig elértem, hogy meg tudom a 4 ikont változtatni, de azok mindig szürkék maradnak annak ellenére, hogy pl. az egész M1 autópályán végigvezettem az útvonalat, és semmit nem jelenít meg, még benzinkutat sem! Ez csak nálam nem működik, vagy másnál se akar összejönni?
Másik probléma: mióta a 9.2.0.191493 verziójú Primo-t használom, azóta a calibratefix=1 bejegyzéssel gondjaim vannak: a utility\esc.nfrun fájlban rögzített alábbi értékekkel sem akar eltűnni a kalibrációs panel:
SLEEP "100"
KEYPRESS "27"
QUITMinden indításnál be kell kalibrálnom újra és újra. Erre nincs valami megoldás?
Már annyira össze van keveredve a system.ini -m, elképzelhetőnek tartom, hogy ez a probléma okozója: ki fogom holnap gyomlálni azt is, és újrakezdem a Primo konfigurációját! -
stancy
tag
válasz
kisspista #9164 üzenetére
A branding bemásolása után, ugy csináld hogy a save-böl töröld ki az ott lévő poi_visiblities-t. (vagy nevezd át) ezután inditsd újra. A poi menüben a láthatóságnak nincs köze az autópálya modulhoz. Csak a kategóriákat rendeld hozzá, ne a poi-kat. Bármelyik autópályán müködik, de csak autópályán. ajánlatos ott probálni ahol ismered a parkolókat, mert lehet hogy minden aktiv, az azért van, mert valóban van ott minden.
-
kisspista
senior tag
Csak a branding.zip\ui_igo9\defaults\poi_visiblities.txt fájlt írtam felül, de most vissza tettem az eredetit! Evvel sem lett jobb, utána mindent 500m látótávolságra állítottam, de továbbra sem jeleníti meg a POI ikonokat színesen... Tényleg tanácstalan vagyok, mit tegyek?!
Semmi mást nem módosítottam a brandingedben!Felteszem újra a zűz brandingod, egy próbát megér! Melyik autópálya szakaszon nézzem? Szerintem mindegyiken kéne megjelenni az ikonokból...
-
TRob1
veterán
válasz
kisspista #9160 üzenetére
Jaa, ha ilyen módosításokat csinálsz, akkor passz. Azért próbáld ki úgy is, hogy branding-be visszateszed az eredeti poi_visiblites-t, a save mappából meg törlöd az épp benne lévőt, és utána rögtön azzal kezdj, hogy ránézel a poikra, és bepipálod ezeket (ha nem lennének, de be lesznek)
Mást nem módosítottál/töröltél? Pl. ui-t...
-
kisspista
senior tag
Kipróbáltam, engedélyeztem a 4 POI-t, minden almappájával együtt, azonban nekem továbbra sem jelenik meg a POI készlet az autópálya info panelen:
Mit ronthatok el? Esetleg van szerepe a poi_visiblities.txt-nek? Mert én a branding-on belül is módosítottam, a defaults-ban, itt nekem nem a 705kb-os van, hanem bemásoltam az általam kiválasztott POI-k, 74 kb-os méretű fájlt.
-
TRob1
veterán
válasz
kisspista #9158 üzenetére
Állíts be pl. benzinkutat, éttermet, szervízt (de ne konkrétat, hanem a fő menüt), és sztem engedélyezd is ezeket a poikat, majd prósza autópálya. Nem mindig van mindenhol (mint látható is a képeken), de nyomj egy tesztutat pl. pest felé, és előtte 40-50 km-el már szokott több mindent is jelezni (persze máshol is, csak meg kell találni)
A a poi láthatósági távolság nem befolyásolja (nekem 500 m), de mutatja már 20-50km-ről is az autópályainfo.
-
kisspista
senior tag
Ha nálad működik, akkor légyszíves adj segítséget, hogy jön elő az aktív autópálya POI kijelzés!
Minden POI-t láthatóvá kell tenni (és ha igen, akkor mekkora távolságban legyen látható), vagy nem szükséges?
Nekem alap esetben CSAK a benzinkút POI látható, lehet ezért nem működik?Várom válaszod!
-
pergamen
csendes tag
Sziasztok...
Panasonic STRADA navim van, PRIMO 1.2 fut rajta...
Eszter TTS fent, be is tudom állítani a menűben, de mentés után mégis marad a MohaBá...
Mit rontok el? SYS-ben kell valami átírni?A menűben a TTS PRO nem bejelölhető... Ennek mi az oka?
Előre is köszönöm a segítséget...
-
dodo007
csendes tag
Új hozzászólás Aktív témák
Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!
- Formula-1
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Okos Otthon / Smart Home
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen monitort vegyek?
- Mozilla Firefox
- sziku69: Szólánc.
- Milyen NAS-t vegyek?
- További aktív témák...
- Geforce GTX950 2GB OC
- Apple Watch SERIES 8 45mm gold GPS + Cellular, STAINLESS STEEL! Akkumlátor 100%!
- Vadonatúj iPhone 13 PRO 128GB alpine green KÁRTYAFÜGGETLEN! 6 hó garancia!
- iPhone 16 128GB ultramarin 1 hónapos! MEDIAMARKT számla, 3 év Apple garancia! Makulátlan! + tok!
- Ducky Shine 5 RGB Brown switch
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i7-7G I 16GB I 512GB SSD I 12,5" I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600KF 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3080 10GB ZALMAN Z1 Plus Corsair 850W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest