- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dio001
tag
válasz
opti06 #99557 üzenetére
Belém bújt az ördög kimentem megnézni a dobozát és azon bizony ott van a 3D jelzés! :-) Szóval minden jel arra utal hogy az, bár ha jól tudom nem magyar piacra készült. (ez nem 2013-as évjárat?)
#Devil-K: Ha vasárnap vagy hétfőn átugrasz, akkor hozz 3D-s filmet és szemüveget. Ha nem 3D-s már viszem is vissza és hozok ki valami nagyobbat kisebb ráfizetéssel... :-)
-
#00137984
törölt tag
válasz
opti06 #98176 üzenetére
Denon AVR X500 vagy Denon AVR-S500BT (setup mikrofon) házimozira jó, de zenehallgatásra megszokást igényel vagy egyáltalán be sem jön a hangja egyeseknek. Ezért most 70000 Huf pénzt elkérnek, de erősen ajánlott inkább ez a Pioneer erősitők helyett. A belépőszintű Pio 323k, 423k nagyon gyenge eresztés, mert a tőbbéve megjelent elődeik hangban jobbak náluk. Yamaha RX-V377-et kapsz 80000 Huf áron és ez már zenehallgatásra is megteszi. Nekem megfelelt és másnak is ajánlhatom.
-
Norbi 72
veterán
válasz
opti06 #98253 üzenetére
Garanciát érdemes amúgy venni hozzá?
Szerintem érdemes,ha itthon elfogadják.
Ha nem biztos abban, hogy hivatalos márkakereskedőtől vásárol, kérjük írjon nekünk e-mailt (KAPCSOLAT menüpont), vagy keressen fel minket telefonon
Ezt meg kell kérdezned.
-
#09634560
törölt tag
válasz
opti06 #98176 üzenetére
Onkyót vegyél... gondolom nem komolyzenei és Jazzfelvételekben gondolkodsz.. ezek amit felsoroltál, se rangsor semmi különbség hangban viszont moziban az onkyók jobbak kicsit.. és ütemeseb zenére is joban megfelelnek.. de nem részletezők és ha részletező lene azt nem taga hangfalakon fogod meghallani.
Bömböltetés: épp nem amiatt kell a plusz erő/teljesitmény hanem pont rra hogyy kis hangerőn is jól dinamikusan érthetően szóljon és nagy hangerőn ne bömböljön, érthető legyen..
Ha az irásom nem fogod fel, más se fog tudni segiteni és ujjalbökés se segit. -
Valkűr
addikt
válasz
opti06 #98176 üzenetére
Zenehallgatás szempontjából azt vallom amit BBéci, nekem még a 350 ezres Házimozis erősitő mellett is van sztereó erősitő, zenére még a drágább HM erősitők is kompromisszumosak, persze csak annak aki erre érzékenyebb. Ezek közül azt venném amelyik többet tud, több a gari, hangra nem sok difi lehet köztük.
-
válasz
opti06 #98181 üzenetére
Ha a "tartósság" számít, akkor azt válaszd, amelyikre 3 év garit adnak. Mondjuk mindegyikre asszem, így továbbra is rábökhetsz bármelyikre. A Pioneer nem melegszik annyira. Ha rossz helyen van, "tartósabb". Zenét mindegyiken nyugodtan hallgathatsz, mert szólni fog, csak nem úgy, ahogy kéne, erre utalt BBéci.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- pfSense - Avagy az okosított házirouter
- Napelem
- Kivégzi a Firewire-t az új macOS verzió?
- Bluetooth hangszórók
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Ingatlanos topic!
- Autós topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Haditechnika, harcászat
- További aktív témák...
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst -(2025) - 3 év gari - MAGYAR
- Samsung Galaxy A41 64GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude E7270 - i7-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- AKCIÓ! Dell Alienware M17 R3 Gamer notebook - i7 10750H 16GB DDR4 1TB SSD RTX 2070 8GB WIN10
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7700 Processzor!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest