Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz grizlisandor #12828 üzenetére

    Nagyon sokat számít a takarmányozás, meg hogy milyen szurikat kapott a disznaj élete során. Kifejezetten büdöset tud izzadni az ember egy nem jó fajta húsú után, még a spermában is megjelenik ugyanúgy a taszító szag. A zsír is lehet problémás, nincs eleve elrendelt, sztenderd zsír íz és hatás, skála van, hiába hivatkozunk rá beszédben és írásban is 1 szóval és akkor még mindig csak az igazi zsírokról van szó, a zsírnak nevezett vagy annak látszó nagyipari termékekről nem.

    #12824Moleman, egyik erre való, a másik amarra, a drága és finom portékát nem szabad elrejteni. Kidobott pénz, kihagyott ziccer. Kacsazsírt csak kenyérre kenve, ahogy a füstölt szalonna is magában, hidegen mutatja meg legjobban magát, de a gomba is el tud veszni a spagettiben.

    #12823Donki Hóte, a középső egyharmad mit jelent? A párolási fázisra nem tökéletesen elegendő a fedő hadművelet? Lefeded és voilà.

    #12812Ance, a természetes jelenlét ...természetes, a ma kapható cuccokban meg feldolgozva, eredeti formájától és molekuláris környezetétől megfosztva, sokszoros mennyiségben jut belénk, más azért ez így. Ritkán eszem felvágottat, de olyankor nagyon érzem, hogy pofátlanul jó. Ritkán eszem kenyeret is, akkor meg azt érzem, hogy kilő a vércukor, szintén pofátlan, bosszantó mértékben, a mindennapi durum CH-nál ilyen nincs. Nagy kontrasztok ezek, aki napi szinten vagy heti többször alkalmazza bele magába kúra szerűen ezeket, annál nem feltétlenül bukik ki ennyire.

Új hozzászólás Aktív témák